Мова  УкраїнськаРусский

Цікаві стенди з української мови для школи своїми руками

Создано : 02-Mar-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 77

Для виготовлення подібного виробу потрібно немало сил, часу та коштів. Якщо у вас немає можливості замовити цей важливий для будь-якого класу елемент, ви завжди можете спробувати виготовити стенди з української мови своїми руками.

Зразки стендів для кабінету світової літератури

Создано : 02-Mar-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 81

До вашої уваги представлені стандартні зразки стендів для кабінету світової літератури. За бажанням на основу можуть бути нанесені будь-які зображення методом повноколірного друку.

Вимоги до оформлення класної кімнати 1 класу

Создано : 02-Mar-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 144

Кожен з нас колись вперше пішов до школи. Цей новий у житті етап запам’ятався дзвоником, що віщував про початок занять, приміщенням, до якого завела вчителька. Тільки от одні побачили навколо себе красиві, яскраві плакати, а другі згадують лише сірі стіни де у рамках висіли правила, які не приваблювали своїм виглядом.

Як зробити класний куточок своїми руками

Создано : 01-Mar-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 149

Що являється обличчям класу і робить його неповторним? Відповідь на це запитання проста - звісно ж це класний куточок.

Зразки оформлених стендів з виховної роботи в школі

Создано : 01-Mar-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 108

Виховання – це складний і багатогранний процес. Вчитель має не тільки навчити учня предмету, а і виховати в ньому багато важливих якостей таких як відповідальність, уміння працювати в колективі, доброта і ще безліч інших цінностей.

Які стенди повинні бути у вчительській

Создано : 28-Feb-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 131

Процес оформлення учительської в школі, як і інших приміщень цього навчального закладу має носити не лише естетичний, а й звичайно виховний характер. Тому потрібно дуже ретельно підходити до вибору багатьох деталів у інтер’єрі цієї кімнати, включаючи і самі стенди. Адже саме вони виступають одними з найголовніших носіїв корисної та найбільш необхідної інформації для всіх вчителів та інших відвідувачів вчительської кімнати.

Оформлення стенду з телефонами надзвичайних служб

Создано : 28-Feb-2018 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 70

Спілкуючись з учнями та батьками педагоги впевнилися: стенди різної спрямованості це не просто наочні посібники, а важлива складова учбового процесу. Вони допомагають краще пізнати, засвоїти, запам’ятати, за необхідності скористуватися отриманими знаннями. Адже у більшості випадків зорове сприйняття – особливо це стосується учнів молодших класів, набагато сильніше ніж слухове.