Мова  УкраїнськаРусский

Як оформити стенд з охорони праці?

Создано : 21-Sep-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 317

Охорона праці - сукупність правил, спрямованих на збереження життя і здоров'я співробітників в процесі їх трудового функціонірованія. Однім із способів інформування колективу про охорону безпеки є стенд з охорони праці. Найпростіший спосіб оформлення інструкцій з охорони праці - створення стенду.

Як оформити куточок споживача?

Создано : 21-Sep-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 268

Куточок споживача зазвичай створюють з метою ознайомлення клієнта з інформацію про поставника послуг, та безпосередньо, про свої права. Оформлення куточка споживача, звичайно, повинен відповідати сфері діяльності, представленій продукції, категорії товарів, які ви надаєте клієнтам.

Призначення інформаційного стенду

Создано : 21-Sep-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 283

Один з напрямків нашого виготовлення - інформаційні стенди. Інформаційні стенди - це не тільки засіб інформування аудиторії, але ще і частина іміджу підприємства або організації - по ним судять про рівень вашого бізнесу. Вся продукція що пропонується нами, (в тому числі - інформаційні стенди) допоможе вам виглядати гідно в очах потенційних клієнтів, вселить їм довіру до Вас і Ваших товарах(послуг), що в кінцевому підсумку призведе до збільшення клієнтської бази.

Презентація класного куточка для початкової школи

Создано : 21-Sep-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 399

Класний куточок виконує для початкової школи виконує, перш за все, інформативну функцію: там розміщуються правила техніки безпеки, результати успішності учнів, правила поведінки в школі, і за межами навчального закладу. Щоб стенд не виглядав сірим, рекомендується додати в куточку фотографії, цікаву інформацію з життя класу.

Матеріали для кабінету біології

Создано : 21-Sep-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 330

Кабінет біології в школі - це навчальний підрозділ школи, призначений для проведення уроків, позакласних і факультативних занять. Це спеціально обладнане приміщення, яке забезпечує наукову організацію праці учнів і вчителів біології, сприяє підвищенню ефективності проведення уроків.

Куточок природи в ДНЗ своїми руками

Создано : 21-Sep-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 440

Цікаво оформлений куточок природи у дитячому садочку є важливою частиною загального розвитку дитини. Оформлення куточку природи може включати різні безпечні рослини. Для молодшої групи це можуть бути такі рослини:

Оформлення інформаційно методичних стендів

Создано : 23-Jun-2017 писать admin Опубликовано в: Новини Просмотров : 493

Кожна школа має свій власний арсенал інформації, якою повинен володіти кожен учень. Звичайно, це дуже великий обсяг інформації, і адміністрація школи фізично не зможе надати кожному учню потрібну інформацію.