Мова  УкраїнськаРусский

Новини сайту «Країна-стендів»

Rss

Нова українська школа 2018

Створено : 04-Jul-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 29

Згідно з даними, зібраними Міністерством освіти та науки, батьки всього 1 дитини з 10 задоволені якістю шкільної освіти, а 85% вчителів давно готові перейти на новий рівень. Тому концепція нової української школи, яку розробляли 2 роки, вже визначена і набере чинності з 1 вересня 2018 року. Нова українська школа розроблена з досвіду 5 успішних країн Євросоюзу, Сінгапуру і Канади.

Цікаві стенди з української мови для школи своїми руками

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 208

Для виготовлення подібного виробу потрібно немало сил, часу та коштів. Якщо у вас немає можливості замовити цей важливий для будь-якого класу елемент, ви завжди можете спробувати виготовити стенди з української мови своїми руками.

Зразки стендів для кабінету світової літератури

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 193

До вашої уваги представлені стандартні зразки стендів для кабінету світової літератури. За бажанням на основу можуть бути нанесені будь-які зображення методом повноколірного друку.

Вимоги до оформлення класної кімнати 1 класу

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 452

Кожен з нас колись вперше пішов до школи. Цей новий у житті етап запам’ятався дзвоником, що віщував про початок занять, приміщенням, до якого завела вчителька. Тільки от одні побачили навколо себе красиві, яскраві плакати, а другі згадують лише сірі стіни де у рамках висіли правила, які не приваблювали своїм виглядом.

Як зробити класний куточок своїми руками

Створено : 01-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 476

Що являється обличчям класу і робить його неповторним? Відповідь на це запитання проста - звісно ж це класний куточок.

Зразки оформлених стендів з виховної роботи в школі

Створено : 01-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 302

Виховання – це складний і багатогранний процес. Вчитель має не тільки навчити учня предмету, а і виховати в ньому багато важливих якостей таких як відповідальність, уміння працювати в колективі, доброта і ще безліч інших цінностей.

Які стенди повинні бути у вчительській

Створено : 28-Feb-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 281

Процес оформлення учительської в школі, як і інших приміщень цього навчального закладу має носити не лише естетичний, а й звичайно виховний характер. Тому потрібно дуже ретельно підходити до вибору багатьох деталів у інтер’єрі цієї кімнати, включаючи і самі стенди. Адже саме вони виступають одними з найголовніших носіїв корисної та найбільш необхідної інформації для всіх вчителів та інших відвідувачів вчительської кімнати.