Мова  УкраїнськаРусский

Дитячі інформаційні стенди

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-06-22 Переглядів : 524 Комментар : 0

Дитячі інформаційні стенди - це відмінний посібник для навчального процесу дітей.

Інформаційні стенди для дитячого садка грають не тільки роль носія інформації, а й виступають як важлива частина інтер'єру. Зазвичай, в дитячому садку - яскраві, барвисті стіни з малюнками, красиві меблі цікавих відтінків, строкаті дитячі килими, безліч іграшок. Стенди, розроблені дизайнерами спеціально для дитячого садка якнайкраще впишуться в інтер'єр дитячого садка.

Як вибрати дитячі інформаційні стенди

Оригінальні стенди найрізноманітніших форм і колірних палітр, виконані в яскравих, літніх, свіжих тонах, що, безсумнівно, додасть фарб і відмінного настрою вашому навчальному закладу для дошкільнят. Розміщені на стенді кишеньки різних форматів, дають вам можливість з легкістю поміщати затребувану інформацію про роботу вашого дитячого садка, програму навчання, меню, а так само фотографії співробітників.

У дитячому садку працює безліч прекрасних людей: вихователі, лікарі, кухарі. Кожному з них необхідний інформаційний зв'язок з батьками вихованців дитячого садка. Для вихователів це можуть бути куточки групи, спеціальні куточки для батьків. Для доктора - санітарний бюлетень. Для кухаря - меню. Все це можна підібрати відповідно до дизайну приміщення і самого дитячого садка.

Оформлення дитячіх інформаційних стендів

Оформлення самих стендів може бути найрізноманітнішим. Зазвичай, в стендах для дитячого садка яскравий фон, безліч персонажів з мультсеріалів, казок, різні тварини, зображення іграшок і т. д. Дизайн розроблений саме так, щоб інформаційний стенд для батьків в дитячому саду привертав увагу і ідеально вписувався в навколишній інтер'єр.

Поміщають стенди в найрізноманітніші місця в дитячому саду. У групах, в їдальню, в хол, в коридорах, біля приміщень адміністрації. Функція змінної інформації дозволяє змінювати папір в кишеньках хоч кожен день, в залежності від актуальності.

Купити дитячі інформаційні стенди

Фабрика «Країна стендів» пропонує на ваш вибір найширший асортимент дитячих інформаційних стендів. Ми пропонуємо для вас найбільш лояльні ціни за відмінну якість. Купити інформаційні стенди для дитячих садків можна в нашому інтернет магазині. У нас ви побачите цікаві, креативні стенди, які підійдуть практично під будь-яке оформлення десткого саду.

Теги :