Мова  УкраїнськаРусский

Куточок природи в ДНЗ своїми руками

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-09-21 Переглядів : 857 Комментар : 0

Цікаво оформлений куточок природи у дитячому садочку є важливою частиною загального розвитку дитини. Оформлення куточку природи може включати різні безпечні рослини. Для молодшої групи це можуть бути такі рослини:

  • Фікус;
  • Герань;
  • Колеус;
  • Бальзамін.

Для створення готової композиції можна додати цікаві камінці,мушлі,тощо. Окрім цього,до куточку природи в дитячому садку можна додати яскравий стенд,на якому будуть розміщені різні природні явища,фотографії мальовничих пейзажів:ліс,море,степ,річка,озеро,також фотографії тварин. Для старшої групи цікавіше буде замовити готовий стенд із певною кількістю різних кармашків для розміщення гербарію,або для власного спостереження за природою,до того ж,дітям буде цікаво додавати до стенду власні готові малюнки природи.

До тимчасових складових куточка можна віднести сезонні картинки. Восени - це пейзаж з жовтим листям, влітку - картина з сонцем і травою. Взимку - ящики з зеленою цибулею, кропом. Навесні - гербарій з ранніх квітів.

У будь-якій групі дитсадка бажано мати календар погоди. У молодшій групі потрібно повісити пейзаж поточної пори року. А в середній групі куточок природи в дитячому саду,створений своїми руками, послужить чудовим прикладним посібником. Так, наприклад, діти після прогулянки відзначатимуть стрілкою стан погоди за кожен день.

Куточок природи у дитячому садку сприяє всебічному розвитку дітей,виховує любов до навколишнього середовища,допомагає дітям розвивати спостережливість та увагу.

Теги :