Мова  УкраїнськаРусский

Матеріали для оформлення кабінету основ здоров’я

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-02-17 Переглядів : 970 Комментар : 0

Школа - це будинок, в якому наші діти проводять більшу частину свого часу. Безпека цієї установи повинна стояти завжди на першому місці. Стенди в кабінет основ здоров'я допоможуть забезпечити максимальну ефективність виховної роботи класних керівників та педагогів. Вони можуть бути оформлені картинками, плакатами, важливими статтями, графіками та іншими будь-якими способами. Оформлення стендів основ здоров'я, а саме інформація на стенді, повинна бути спрямована на забезпечення збереження життя і здоров'я учнів. Це допоможе учням набагато швидше оволодівати новими знаннями і застосовувати їх в життя, якщо буде потреба.

Стенди для кабінету основ здоров'я містять актуальну інформацію про корисні і шкідливі звички, пожежної безпеки та безпеки на дорозі, рекомендації по харчуванню, інформацію про сучасні захворюваннях, ритмі життя і так далі.

Стенд «Основи здоров ‘я» містить інформацію про профілактику шкідливих звичок, правилах здорового способу життя. В стенди наочно представлені розділи «Складові здоров'я», «Життєві навички». Замовляючи у нас стенд, ви отримуєте:

  • Можливість створення свого стенду на вашу дизайну;
  • Доставку стенду в будь-яку точку України;
  • Вартість стендів на сайті актуальні;

Матеріали для стендів в кабінет основ здоров’я

Власне устаткування, відсутність посередників і постійний моніторинг ринку стендів дозволяють нам стверджувати, що у нас завжди є актуальними і найнижчі ціни по Україні.

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, а також максимально стислі терміни виготовлення (до 3 робочих днів). Доставка по Україні та області здійснюється на протязі 1-2 днів.

Ми надаємо доставку наших стендів та інших товарів такими перевізниками як: Нова пошта та Укр пошта. Здивуємо вас приємною новиною, при замовленні нашої продукції від 1000 грн, ви отримуєте безкоштовну доставку по Україні і області. Також ми пропонуємо вам відвідувати наш сайт періодично, так як у нас весь час проходять різні акції і знижок

Теги :