Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету завідучої в днз

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-02-17 Переглядів : 781 Комментар : 0

Керівництво - це особа будь-якої установи. Дитячий це місце з якого ваша дитина починає свій шлях, тому знайомство з завідуючою днз грає важливу роль для вас батьки в першу чергу. Першим з ким знайомиться дитина і батьки - це завідуючий днз. Тому дуже важливо як буде оформлений кабінет завіучої і для цього наш інтернет магазин "Країна стендів" з радістю допоможе будь-якому днз вибрати унікальне дизайнерське рішення.

Завідуючий здійснює загальне керівництво дошкільним закладом. В обов'язки керівника входить комплектація груп дітьми за віком, індивідуальним особливостям, станом здоров'я; кадрова робота; керівництво колективом - педагогами і обслуговуючим персоналом. Крім цього, директор відповідальний за раціональне використання бюджетних коштів.

Батьки можуть звернутися до директора дитячого садка по загальних питань, пов'язаних з функціонуванням дошкільного закладу, вносити власні пропозиції щодо поліпшення роботи з дітьми, по організації додаткових услуг.Также батьки можуть вимагати від директора дотримання всіх умов договору з дошкільним закладом -забезпечення якісного догляду за дитиною , виховання і навчання, охорону здоров'я.

Стенди для оформлення кабінету завідучої в ДНЗ

Оформлення кабінету завідувач є основних пріоретов дитячого садка, тому наш інтернет магазин прдеставляет вам широкий спектр стендів для кабінету завідувач днз.

Поверхность стендов покрыта защитной пленкой, которая обеспечивает высокую степень защиты от пыли и грязи,со стендов легко удаляются надписи, нанесенные детьми маркером или ручкой и прочее.

Собственное оборудование, отсутствие посредников и постоянный мониторинг рынка стендов позволяют нам утверждать, что у нас всегда актуальны и самые низкие цены по Украине.

Наша продукція також є абсолютно безпечними для здоров'я вас і ваших дітей. Для друку використано екологічну фарбу з захистом від ультрафіолету. Матеріал легко протирається вологою серветкою, продукція виготовляється тільки на високоякісному матеріалі і буде служити вам довгий час.

Теги :