Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення класу

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-06-22 Переглядів : 916 Комментар : 0

Оформлення класу – справа не з простих. Недостатньо просто поклеїти шпалери, або покрасити стіни, замінити вікна і купити нові парти зі стільчиками. Все одно в приміщенні бракуватиме затишку.

Оформлення класу стендами

Отже, чудовий варіант оформлення класу – стенди. Це може бути класний куточок, символіка України, профільний куточок, або патріотичний куточок.

Фабрика «Країна стендів» має великий вибір найрізноманітніших стендів для оформлення кабінету. На ваш вибір представлені класні куточки у різних кольорових відтінках, що дозволить вам обирати щось собі до душі, або згідно з дизайном приміщення.

Класний куточок може містити у собі багато важливої інформації. Це і інформація для батьків, і інформація для учнів щодо занять, зборів. Можна виділити місце для списку чергових, а також списку іменинників. Також, інколи на стенд поміщають гімн класу, емблему чи девіз. Дизайн підбирають під шпалер і стіни.

Також, жодне оформлення українського класу не обходиться без державної символіки. Тут вже просто безліч варіацій – від цілих комплексів, до одного стенда. Від маленьких, до великих. Від яскравих, до виконаних у витриманому стилі. Популярне місце розміщення символіки – над класною дошкою. Рідше символіку розміщують у кутках, або просто на стіні.

Якщо кабінет профільний (кабінет географії, кабінет історії), то нам відкривається ще ширший горизонт можливостей. Дуже популярними є цілі комплекси для профільних кабінетів. Наприклад, для географії можна придбати комплекс портретів з відомими географами, карту світу, географічний куточок із змінною інформацією, стенди «Атмосфера», «Гідросфера», «Літосфера», «Біосфера».

Матеріали для оформлення класу стендами

Матеріали для оформлення класу стендами також можуть бути різними – це може бути як картон, так і пластик, і звичайний банер.

Звісно, пластик, як матеріал – найкращий варіант. Він довговічний, вологостійкий, із захистом від ультрафіолету. Якщо замовляти із послугою ламінації, то за зовнішній вигляд стенду можна не хвилюватись – його неможливо буде помалювати, розписати ручкою або фарбами.

Картон – менш надійний варіант ніж пластик, але теж гідний матеріал для оформлення класу. Ну а банер можна використовувати для великих стендів, на яких багато інформації (таблиця Менделєєва, математичні формули і т.д.).

Фабрика «Країна стендів» із радістю допоможе вам із оформленням будь-якого шкільного приміщення.

Теги :