Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення стендів в школі своїми руками

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2016-10-26 Переглядів : 2832 Комментар : 0

Виготовлення стендів - процес трудомісткий. Але якщо у вас немає можливості замовити стенд, ви завжди можете оформити стенд своїми руками.

Створення класного куточка та його оформлення можна поділити на наступні етапи:

  • Вибір тематики. Найважливіший етап. На цьому етапі слід враховувати вікові особливості дітей, їх зацікавленість, побажання, розміри площі для розташування класного куточку;
  • Вибір необхідних матеріалів. Треба враховувати  кількість відділень для розміщення інформації.

При невеликому бюджеті і величезній творчості можна виконати гарний стенд з простих матеріалів. Чудово піддаються обробці картон, фанера, тканину, щільний папір.

Шкільний клас це перший колектив, де діти отримують навички спілкування з однолітками. І саме тут розвиваються їх здібності до науки або мистецтва. Для того щоб маленькі школярі з перших днів навчання відчували себе комфортно серед однокласників, їм слід надати можливість представитися і розповісти всім про свої захоплення. Також хлопці повинні зрозуміти, де можна подивитися розклад уроків, новини та іншу корисну інформацію. Класний куточок надасть можливість розмістити всю необхідну інформацію.

Вимоги оформлення класного куточка:

  • Естетичність;
  • Не дотримування загальних стандартів, та творчий підхід;
  • Відображення всебічності дитини;
  • Обміркування кожного пункту;
  • Орієнтований підбір тематики не тільки в позакласній життя, а й бути "помічником" в навчанні.

Для школи дуже важливо, щоб класний куточок ніс не тільки інформаційну функцію, а й був би цікавий, привабливий для дітей, був би предметом гордості і своєрідною візитною карткою класу.

Теги :