Плакати державні символи

Мова  УкраїнськаРусский
Ця категорія порожня.

Любов до Батьківщини не прості слова, за ними скривається чимало. Від виховання залежить чи буде людина дійсно патріотом. Знання з раннього дитинства символіки, вивчення історії країни допомагають усвідомлено сприймати національні та культурні цінності. Прапор, герб, гімн і багато іншого відображають плакати державні символи. Їх офіційний, урочистий вигляд викликає гордість, вони надають можливість познайомитися із літописом України.

Плакати державні символи України – це наша історія

Є обов’язковим атрибутом державних установ, першими кидаються в вічі коли входиш до вестибюлю учбового закладу чи будь-якої організації. Наочна інформація про походження кожного символу дозволяє не забувати минуле, цінувати сучасне. Жовто-блакитний прапор ярко та виразно говорить про безхмарне небо, жовті колосся жита. Хоча не всі знають, що він не завжди був таким – у 1917 році зверху була жовта смуга, а Україна входила до складу Росії. Кольори поміняли місцем при утворенні Української народної республіки, яка проіснувала лише два роки – із 1918 по 1920 рр., але стяг її залишився з нами назавжди.

На професійно оформленій продукції також знайдете грона калини, вишиванки, рушники, вінок, плахту, шаровари та інші елементи української нації. Пропонуємо готові наочні посібники, зможемо виготовити ваш варіант малюнка.