Мова  УкраїнськаРусский

Стенди портрети кабінет зарубіжної літератури

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2016-03-27 Переглядів : 3412 Комментар : 0

Урок зарубіжної літератури не існував би без...? Правильно: літературних діячів, письменників та поетів з усього світу! І саме вивченню їх творчості присвячується декілька годин на тиждень протягом кількох років навчання.  Починається усе з читання казок братів Грім, Ш. Перо, Г. К. Андерсена, а закінчується філософськими творами Кафки, романами від Товстого, Булгакова та Достоєвського.

Але просто прочитавши твір будь-якого письменника важко зрозуміти усю ідею, що вклав автор книги. Майже усі твори тісно пов'язані з біографією автора: роки життя, умови та місце проживання, сім'я та друзі. Звичайно, що не всім учням цікаво вивчати біографію якогось письменника — добре, якщо принаймні сам твір був повністю прочитаний :)

Що ж робити в такому випадку? Як змусити учнів вивчити нудну але дуже важливу інформацію? Саме для цього існують стенди портрети в кабінет зарубіжної літератури. Яскраві кольорові зображення або ж чорно-білі у класичному стилі — вибір за вами. Крім того ви можете вибрати будь-якого письменника, навіть не дуже відомого — зовнішній вигляд стендів залежить лише від ваших побажань.

До портрету рекомендуємо підготувати короткий текст з найголовнішими датами або подіями із життя літературного діяча. Краще зробити це самостійно, адже кому ж як не вчителю знати що саме потрібно запам'ятати його учням. Оформлення самого стенду, підбір шрифтів до тексту — це залишається за нами. Професіональні дизайнери вдало скомпонують увесь стенд, до того ж це абсолютно безкоштовно! Залишається лише купити стенди портрети в кабінет зарубіжної літератури. А при замовленні стенду доставка може бути безкоштовно!*

Бажаєте вдосконалити процес навчання та прикрасити кабінет? Звертайтеся!

* Залежить від суми замовлення.

Теги :