Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення інформаційно методичних стендів

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-06-23 Переглядів : 701 Комментар : 0

Кожна школа має свій власний арсенал інформації, якою повинен володіти кожен учень. Звичайно, це дуже великий обсяг інформації, і адміністрація школи фізично не зможе надати кожному учню потрібну інформацію.

Матеріали для оформлення інформаційно-методичних стендів

Саме тому ми пропонуємо на ваш вибір широкий асортимент стендів для школи, а саме, інформаційно-методичних. Це можуть бути і  нформаційні стенди, методичні, візитки школи, і навіть цілі комплекси, що будуть нести інформативний характер.

Крім того, подібні стенди слугують не тільки як засіб спілкування із учнями, але і з батьками, і з педагогічним колективом.

Наприклад, якщо ви замовляєте комплекс стендів «Візитка школи», то він може складатися з будь-якої кількості частин. Як приклад, на одній частині комплексу може розміститися інформація для випускників щодо екзаменів ЗНО і ДПА, а також про актуальні пропозиції від ВУЗів і коледжів.

На центральній частині комплексу може розміщуватися інформація щодо символіки школи, тобто гімн, девіз, емблема, фотографії з видатних подій у історії школи, фото випускників, якими пишається школа. Зазвичай, для таких фото на стенді роблять пластикові кишеньки, щоб фотографії можна було оновлювати.

Види оформлення інформаційно-методичних стендів

Ще одну частину стенда можна відвести під інформацію суто для викладачів. Наприклад, про графік чергування по школі для класних керівників, або інформація щодо атестації вчителів.

Також, у кожній школі необхідний батьківський куточок, який теж можна зробити частиною єдиного комплексу. На ньому можна розміщувати розклад дзвінків, інформацію щодо батьківських зборів, а також, шкільних подій, на яких можуть бути присутніми батьки, оголошення.

Такі стенди слугують прикрасою для всієї школи. Наші дизайнери грамотно підберуть кольорову гамму для ваших стендів у відповідності із стилістикою приміщення і його відтінками. Оформлення інформаційно методичних стендів – це чудовий варіант для спілкування з усією структурою школи і посилення взаємодії між адміністрацією школи і батьківським комітетом, що сприяє максимальній результативності у навчальному процесі і комфортній співпраці.

Теги :