Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету російської мови

Якісно оформлений шкільний кабінет дозволяє вчителю покращити рівень навчального процесу, полегшити його та зробити більш ефективним. Для дітей оформлення кабінету – це також важливий момент у сприйнятті матеріалу. Адже саме тут знаходяться різноманітна методична інформація, технічні прилади та інші елементи, що покращують процес запам’ятовування та можуть зацікавити необхідною дисципліною будь-якого учня.

Оформлення кабінету російської мови – процес, до якого також необхідно підходити ретельно та з відповідальністю. Адже тут діти знайомляться з російською мовою, відвідують уроки, позакласні заходи та консультації. Тому дуже важливо оснастити кабінет усім необхідним, включаючи сучасні технічні прилади, інформативні плакати та інші методичні та навчальні предмети.

Перейти в розділ стенди в кабінет російської мови

Оформлення стендів в кабінеті російської мови

Стенди для класу російської мови допомагають ефективно осмислювати та запам’ятовувати навчальний матеріал. Тому їх краще розташовувати на стінах біля дошки, або в іншому місці, де вони будуть знаходитися у полі зору учнів. Підкреслимо, що саме над дошкою або поруч з нею краще розмістити плакати з найбільш актуальною інформацією, наприклад моделі:

  • Стилі мовлення;
  • Типи мовлення;
  • Виразні засоби мови;
  • Правила правопису та інші.

Кабінет російської мови в школі, оформлення якого – першочергова задача викладача, може містити також і стенди, де розміщується змінна інформація. Тут матеріал змінюється самостійно та допомагає вивчати тему саме поточного уроку. Це щити:

  • Готуємося до уроку;
  • Сьогодні на уроці;
  • На уроці російської мови та інші.

Зазначимо, що усі плакати можуть відрізнятися за формою, розміром, кольоровим оформленням, матеріалом виготовлення, інформаційним наповненням та іншими критеріями. Саме тому важливо підбирати інформативні щити, що найбільш вдало підійдуть до приміщення, доповнять його стиль та підкреслять особливу навчальну атмосферу. При цьому не треба завішувати плакатами увесь клас. Для вдалого оформлення кабінету вистачить два три інформативних щита зі змістовною, цікавою та актуальною інформацією.