Мова  УкраїнськаРусский

Пластикові стенди

пластикові карманчики для стендівПластикові стенди є ефективним носієм реклами та інформації. Види, розміри і форми подібних стендів можуть бути будь-які, в залежності від їх призначення: інформаційний стенд для розміщення невеликої кількості текстової інформації, або на ньому передбачається розміщувати рекламні зображення або листівки. Інформаційні стенди розвішуються, як правило, на стінах, можливий і варіант їх розміщення на спеціальних опорах і установка на підлозі. Інформаційні стенди застосовуються сьогодні практично повсюдно: їх можна побачити в супермаркетах і магазинах, в офісах або на підприємствах, в освітніх або медичних установах. Незважаючи на те, що сьогодні з'явилися нові ефективні методи реклами, використання стендів є затребуваним. Тим більше, що для їх виготовлення застосовуються нові технології, що дозволяють значно підвищити їх інформативність і привабливість.

Перейти до Каталогу стендів

Пластикові карманчики для стендів

Існують різні варіанти оформлення інформаційних стендів. Це може бути стенд, інформація на якому буде залишатися незмінною протягом довгого часу. Але більш зручні у використанні стенди, конструкція яких дає можливість легко змінювати їх зміст. З цією метою зазвичай передбачаються пластикові кишеньки, куди вкладаються листочки з інформацією.

Пластикові стенди для початкової школи

Стенд інформаційний, що розміщується в офісі або в магазині, може містити корпоративну символіку організації, або бути виконаний в її корпоративних кольорах. Що стосується матеріалів для виготовлення, стенди можуть бути виконані і з дерева, і з металу, популярністю користуються пробкові та пластикові стенди, а також різні комбінації цих матеріалів. Для нанесення інформації на різні види носіїв (папір, плівка і інщі.) Застосовується, в тому числі, і широкоформатний друк, зручна і аплікація, виконана з вінілових плівок. А для обрамлення інформаційного стенду, щоб надати йому довговічність і привабливість, може бути використаний алюмінієвий профіль. В кінцевому підсумку, і вибір матеріалу, і вибір інших характеристик стендів залежить від побажань замовника.