Мова  УкраїнськаРусский

Новини

Rss

Що потрібно врахувати при виборі стенду для дитячого садка

Створено : 11-Feb-2022 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 12227

Згідно з сучасними виховними методиками починати активно працювати з малюком необхідно вже в дитячому садочку. Такий підхід дозволяє досягти гармонійного та всебічного розвитку дитини. У роботі з дітьми велику роль відіграють освітні матеріали, наприклад, гарні стенди для дитячого садка. Вони допомагають в ігровій формі донести вихованцям необхідну інформацію, а також сприяють фокусуванню їхньої уваги на потрібних аспектах.

 

Класний куточок у школі: правила оформлення

Створено : 11-Feb-2022 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 12233

Навіщо потрібен класний куточок плакат у школі? В рамках виховної роботи для кожного вчителя важливо згуртувати дитячий колектив. Для цього необхідно вміло привертати увагу школярів до яскравих моментів шкільного життя та змушувати їх замислитися над своїми діями. Добре продуманий і грамотно складений плакат класний куточок може дуже допомогти в цьому питанні, оскільки вміло відображатиме головні аспекти життя маленького шкільного колективу.

Виготовлення шкільних стендів краще довірити професіоналам від “Країна стендів”

Створено : 11-Feb-2022 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 12225

В освітньому процесі оформлення шкільних кабінетів має велике значення.

Як вибрати класний куточок у початковій школі?

Створено : 01-Feb-2022 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 12209

Оформлення класу початкової школи цікаве, але складне завдання. Для кожного вчителя важливо створити обстановку, яка сприятиме підвищенню успішності. Молодший шкільний вік — дуже відповідальний період формування людини. Особливу увагу варто приділяти як фізичному, так і естетичному розвитку дитини. Діти проводять у класі більшу частину часу протягом дня. Класне середовище так само важливе, як і навчальна програма, тому варто створити теплу і гостинну атмосферу, схожу на домашню. Важливу роль в цьому грають класні куточки для початкової школи.

Стенди для школи по яких неможна пописати ручкою

Створено : 21-Jan-2020 писати admin Опубліковано в: ROOT Переглядів : 997

Кожен вчитель не раз зустрічався з проблемою пописаних стендів, адже учні та ситуації бувають різними. Фабрика «Країна стендів» знає як розв'язувати цю проблему, пропонуємо до вашої уваги новинку стенди з ламінацією, замовивши їх Ви можете забути про проблему пописаних стендів, адже по ламінованих стендах не можна пописати ручкою, наші спеціалісти самі перевірили. Переконайтеся в цьому і ви!

Плюси та мінуси НУШ

Створено : 19-Nov-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 10852

Плюси НУШ

Починаючи с 1 вересня 2018 року всі першокласники почнуть вчитися за новим стандартом. Концепція НУШ має на меті розкрити потенціал кожної дитини та надалі допомогти успішно реалізувати себе у житті. Навчатися діти будуть 12 років. Спочатку дитина в 6 років приходить до 1 класу, і навчається 4 роки в початковій школі.  Потім, переходить до середньої школи, в якій навчатиметься 5 років. Закінчивши 9 клас, учні складають профорієнтаційні тести та зовнішнє незалежне оцінювання.

Як повинен виглядати клас по стандартам «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Створено : 18-Sep-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 5910

Новини НУШ

Кожен вчитель НУШ знає, скільки часу і зусиль займає підготовка до нового навчального року. За декілька тижнів до того, як дітки займуть шкільні парти, потрібно переглянути стандарти НУШ та освітні закони, підготувати календарні плани, спланувати перший урок. Окрім цього постає питає питання: «Як оформити клас НУШ?». Адже необхідно привести його до ладу, облаштувати потрібними стендами, розмістити посібники та розробити цікаві та повчальні куточки.