Мова  УкраїнськаРусский

Новини

Rss

Стенди для школи по яких неможна пописати ручкою

Створено : 21-Jan-2020 писати admin Опубліковано в: ROOT Переглядів : 765

Кожен вчитель не раз зустрічався з проблемою пописаних стендів, адже учні та ситуації бувають різними. Фабрика «Країна стендів» знає як розв'язувати цю проблему, пропонуємо до вашої уваги новинку стенди з ламінацією, замовивши їх Ви можете забути про проблему пописаних стендів, адже по ламінованих стендах не можна пописати ручкою, наші спеціалісти самі перевірили. Переконайтеся в цьому і ви!

Плюси та мінуси НУШ

Створено : 19-Nov-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 9836

Плюси НУШ

Починаючи с 1 вересня 2018 року всі першокласники почнуть вчитися за новим стандартом. Концепція НУШ має на меті розкрити потенціал кожної дитини та надалі допомогти успішно реалізувати себе у житті. Навчатися діти будуть 12 років. Спочатку дитина в 6 років приходить до 1 класу, і навчається 4 роки в початковій школі.  Потім, переходить до середньої школи, в якій навчатиметься 5 років. Закінчивши 9 клас, учні складають профорієнтаційні тести та зовнішнє незалежне оцінювання.

Як повинен виглядати клас по стандартам «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Створено : 18-Sep-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 5325

Новини НУШ

Кожен вчитель НУШ знає, скільки часу і зусиль займає підготовка до нового навчального року. За декілька тижнів до того, як дітки займуть шкільні парти, потрібно переглянути стандарти НУШ та освітні закони, підготувати календарні плани, спланувати перший урок. Окрім цього постає питає питання: «Як оформити клас НУШ?». Адже необхідно привести його до ладу, облаштувати потрібними стендами, розмістити посібники та розробити цікаві та повчальні куточки. 

Нова українська школа 2018

Створено : 04-Jul-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 2116

НУШ

Згідно з даними, зібраними Міністерством освіти та науки, батьки всього 1 дитини з 10 задоволені якістю шкільної освіти, а 85% вчителів давно готові перейти на новий рівень. Тому концепція нової української школи, яку розробляли 2 роки, вже визначена і набере чинності з 1 вересня 2018 року. Нова українська школа розроблена з досвіду 5 успішних країн Євросоюзу, Сінгапуру і Канади.Старі стандарти обіцяють забути. А в основу навчання  поставити на облік гідність кожного учня, набуття корисних, а головне, цікавих знань, підвищення мотивації вчителям. Звичайно навчання в Новій українській школі матиме свої плюси та мінуси.

 

Цікаві стенди з української мови для школи своїми руками

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 2687

Стенди з української мови

Для того щоб гарно оформити кабінет з української мови за допомогою стендів  не обов'язково мати багато коштів. Якщо у вас немає можливості замовити цей важливий для будь-якого класу елемент, ви завжди можете підійти до цієї справи творчо і спробувати виготовити стенди з української мови своїми руками. 

Зразки стендів для кабінету світової літератури

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 2062

Стенди з світової літератури

До вашої уваги представлені стандартні зразки стендів для кабінету світової літератури. За бажанням на основу можуть бути нанесені будь-які зображення методом повноколірного друку.

Вимоги до оформлення класної кімнати 1 класу

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 4888

Оформлення класу НУШ

Кожен з нас колись вперше пішов до школи. Цей новий у житті етап запам’ятався дзвоником, що віщував про початок занять, приміщенням, до якого завела вчителька. Тільки от одні побачили навколо себе красиві, яскраві плакати, а другі згадують лише сірі стіни де у рамках висіли правила, які не приваблювали своїм виглядом.