Мова  УкраїнськаРусский

Новини сайту «Країна-стендів» | Купити стенди на сайті kraina-stendiv.com.ua

Rss

Як повинен виглядати клас по стандартам «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Створено : 18-Sep-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 109

Кожен вчитель НУШ знає, скільки часу і зусиль займає підготовка до нового навчального року. За декілька тижнів до того, як дітки займуть шкільні парти, потрібно переглянути стандарти НУШ та освітні закони, підготувати календарні плани, спланувати перший урок. Окрім цього постає питає питання: «Як оформити кабінет молодших класів?». Адже необхідно привести його до ладу, облаштувати потрібними стендами, розмістити посібники та розробити цікаві та повчальні куточки. 

Нова українська школа 2018

Створено : 04-Jul-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 263

Згідно з даними, зібраними Міністерством освіти та науки, батьки всього 1 дитини з 10 задоволені якістю шкільної освіти, а 85% вчителів давно готові перейти на новий рівень. Тому концепція нової української школи, яку розробляли 2 роки, вже визначена і набере чинності з 1 вересня 2018 року. Нова українська школа розроблена з досвіду 5 успішних країн Євросоюзу, Сінгапуру і Канади.

Цікаві стенди з української мови для школи своїми руками

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 387

Для виготовлення подібного виробу потрібно немало сил, часу та коштів. Якщо у вас немає можливості замовити цей важливий для будь-якого класу елемент, ви завжди можете спробувати виготовити стенди з української мови своїми руками.

Зразки стендів для кабінету світової літератури

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 408

До вашої уваги представлені стандартні зразки стендів для кабінету світової літератури. За бажанням на основу можуть бути нанесені будь-які зображення методом повноколірного друку.

Вимоги до оформлення класної кімнати 1 класу

Створено : 02-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 854

Кожен з нас колись вперше пішов до школи. Цей новий у житті етап запам’ятався дзвоником, що віщував про початок занять, приміщенням, до якого завела вчителька. Тільки от одні побачили навколо себе красиві, яскраві плакати, а другі згадують лише сірі стіни де у рамках висіли правила, які не приваблювали своїм виглядом.

Як зробити класний куточок своїми руками

Створено : 01-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 1900

Що являється обличчям класу і робить його неповторним? Відповідь на це запитання проста - звісно ж це класний куточок.

Зразки оформлених стендів з виховної роботи в школі

Створено : 01-Mar-2018 писати admin Опубліковано в: Новини Переглядів : 795

Виховання – це складний і багатогранний процес. Вчитель має не тільки навчити учня предмету, а і виховати в ньому багато важливих якостей таких як відповідальність, уміння працювати в колективі, доброта і ще безліч інших цінностей.