Мова  УкраїнськаРусский

Деякі поради при виборі стендів для школи

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2015-12-24 Переглядів : 3384 Комментар : 0

Шкільні стенди

Стенди для школи повинні виконувати, насамперед, інформаційну, виховну та навчальну функцію. Оформлення школи повинне із самого початку розташовувати до пізнання, захоплювати учня і його батьків, містити в собі необхідну інформацію для знайомства зі школою: розклад уроків, дзвінків, оголошення, результати змагань та конкурсів. У той же час оформлення фойє та коридорів школи повинне підкреслювати індивідуальність вашого навчального закладу і його статус.

Для цього створюються яскраві стенди, які можна розділити за різними тематичними напрямками — права та обов'язки, національна символіка, історія рідного краю, пам'ятки, спорт, гордість школи, безпека життєдіяльності, профорієнтація та багато іншого.

Поради щодо оформлення стендів

Якщо загальношкільні стенди створюються для забезпечення інформацією всієї школи, то стенди для класу мають відображати класне життя учнів. Загалом, класний куточок містить інформацію: права та обов'язки учнів, правила поведінки, досягнення, оголошення, наша гордість та інша цікава інформація.

Стенди для кабінетів мають бути яскравими та максимально інформативними, щоб учні краще сприймали навчальний матеріал. В кабінеті початкових класів рекомендується застосовувати елементи ігрового характеру, що сприятиме прояву інтересу у молодших школярів до навчання та пізнання нового. Також, в класних кімнатах обов'язковим атрибутом є стенди з правилами пожежної безпеки та дорожнього руху.

Стенди для школи

При оформленні предметних кабінетів використовують яскраві стенди з національною символікою, інструкції з безпеки праці та пожежної безпеки, правила поведінки, портрети видатних учених, письменників, композиторів, схеми, таблиці, карти та багато іншого.

Не слід забувати і про безпеку стендів для дітей — не використовуйте стенди зі шкідливих матеріалів та скла, також варто звернути увагу на термін служби стендових матеріалів, на їх якість, надійність і довговічність. Адже для того, щоб діткам подобалося і хотілося навчатися, потрібно докласти максимум зусиль для створення приємної, доброї та яскравої атмосфери з невимушеним виховним навантаженням.

Ми пропонуємо Вам виготовлення якісних стендів та куточків, які повністю будуть відповідати Вашим побажанням та підкреслювати переваги навчального закладу. Ви можете вибрати стенди з вже запропонованих на нашому сайті або втілити в життя свої власні ідеї. Ми виготовляємо стенди з якісних матеріалів безпечних для дітей та даємо гарантію на виготовлену продукцію.