Мова  УкраїнськаРусский

Класний куточок оформлення

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-06-22 Переглядів : 1623 Комментар : 0

Класний куточок - незамінний атрибут для співпраці дітей і педагогів. Тому дуже важливо подбати про оформлення класного куточка в відповідному стилі. Це можуть бути як куточки в патріотичному стилі, так і оригінальні, креативні стенди.

 

Оформлення класного куточка

Класний куточок зазвичай буває невеликих розмірів, з деякою кількістю пластикових кишеньок для змінної інформації. Тона вашого класного куточка можуть бути самими різними: яскравими або ніжними, строкатими або в витриманому стилі.
 
Наповнення теж залежить тільки від вас. Зазвичай, в класний куточок поміщають розклад дзвінків і уроків, а також розклад чергувань. Ще залишають невеликий кишеньок для списку іменинників. Обов'язково є місце для оголошень і повідомлень, а так же часто виділяють місце для маленьких кишень під фотографії.
 
Зазвичай, для класних куточків використовують патріотичні тони, які добре гармонізують з державною символікою, яка в обов'язковому порядку повинна бути в кабінеті. Однак, іноді символіку поміщають прямо в класний куточок з метою економії місця для інших стендів.
 
Так само, дуже непогано виглядають стенди в зелених, синіх, бірюзових, бежевих і кавових відтінках. Такі стенди не дуже дратують погляд і в той же час привертають до себе увагу.

Оформлення класного куточка в школі

Оформлення класних куточків в школі повинно відбуватися відповідно до дизайнером, або хоча б з людиною, наближеному до мистецтва. Можна радитися з викладачем образотворчого мистецтва або декоративно-прикладного мистецтва.
 
Оформлення класного куточка в початковій школі зазвичай лягає на плечі батьків. Так як класні куточки для початкової школи трохи відрізняються від звичайних куточків (наповнення і оформленням), то в такому випадку можна замовляти стенди в фабриці «Країна стендів».
 
Фабрика «Країна стендів» пропонує вам на вибір широкий асортимент класних куточків для дітей будь-якого віку. У самих різних тональностях, різних розмірів і форм. Ми впевнені, що кожен може знайти собі щось до смаку.
Теги :