Мова  УкраїнськаРусский

Стенди в Полтаві

Виготовлення стендів Полтава

Полтава переживає будівельний бум, активно зводяться офісні центри, торгово-розважальні центри. Коли всі питання вирішені для початку будівництва, то виявляється що найважливіші питання залишаються менш вивченими. Всім керівникам будівельних організацій міста Полтави відомо, що на виробництві повинен бути встановлений стенд з певною інформацією. Але тільки деякі фахівці знають всі тонкощі розміщення, установки та змісту стенда. Про необхідність розміщення інформативного стенда зазначено в законі України «Про регулювання містобудівної діяльності».
До розміщення стенду потрібно підійти серйозно. Він повинен бути розміщений в доступному для вивчення місці, ні в якому разі його не повинно щось закривати, особливо розміщувати його в важкодоступних місцях. Хоча і максимальний розмір стенду на виробництві не визначений до кінця, він не повинен бути дуже великим що б не відволікати автомобілістів або створювати будь-які незручності.
Керівникам будівельних організацій Полтави повинні поставитися до установки інформативного стенда дуже серйозно. Фабрика Країна стендів допоможе вирішити Вам це питання. Так само Ви можете знайти у нас стенди для школи, дитячих садків, училищ, спортивні стенди та стенди для виробництва.