Мова  УкраїнськаРусский

Стенди у Вінниці

 

Виготовлення стендів Вінниця

Реклама в Вінницькій міській бібліотеці залежить від багатьох факторів: ініціативності, винахідливості, творчого підходу людей, які тут працюють. В бібліотечній практиці широко використовуються різні форми зовнішньої реклами: рекламні щити, реклама на бортах транспорту, рекламні плакати в місцях масового відвідування населенням і т.п.

Особливу увагу в Вінницький бібліотеці надають рекламним і інформаційні стенди, банери, вивіски. Серед банерів можна виділити оголошення, афіші, календарні плани проведення соціокультурних заходів, інструктивно-методичні плакати.

Реклама в стінах Вінницької бібліотеці (внутрішня) спрямована на активне використання її фондів і можливостей, тому там використовують стенди і регулюють вивіски - що допомагають відвідувачеві орієнтуватися в бібліотечному росторі, роблять його доступним. У Вінницькій міській бібліотеці є багато гуртків і клубів, тому доречно буде оформити стенди «Клуби по інтересами ».

Вони виставляють на загальний огляд клубну роботу, проведену в стінах бібліотеки, показуючи тим самим, що бібліотека - це не тільки сховище книг, але і культурно - дозвільний центр. На стендах розміщені фотографії, де зафіксовані засідання клубів. Серед форм такої реклами можна назвати відкрити доступ до фондів, організацію виставок, в її стінах різних заходів і т. п. Тому провідна роль в оформленні Вінницької міської бібліотеки належить саме інформативно стендів, банерів і вивісок.