Мова  УкраїнськаРусский

Купити стенд в нашому інтернет-магазині

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2016-02-02 Переглядів : 2302 Комментар : 0

Як і будь-який інший покупець ви на хвилинку замислюєтеся – купити стенд в нашому інтернет-магазині чи деінде? Починаєте шукати щось в Інтернеті, витрачати власний час. Спеціально для вас ми приготували коротку статтю, в якій постараємося вас переконати купувати стенди саме у нас! Нехай зухвало, але ж кожен знає чудове українське прислів’я: «Сам себе не похвалиш – ніхто не похвалить!».

Сучасні стенди від фабрики "Країна стендів"

Основні критерії вибору будь-якого товару – це ціна, якість, а інколи і бренд. Далі ідуть обслуговування, широкий асортимент та доставка. Поговоримо про кожен з вищевказаних пунктів.

По-перше – ціна. Країна-стендів пропонує доступні ціни на різноманітні стенди, а в більшості випадків навіть дешевші, ніж у конкурентів. Чому так? Секрет дуже простий. Ми українська фірма, маємо власне виробництво, а отже – конкурентоспроможні.

По-друге – якість. Це взагалі обов’язковий пункт, яким попросту не можна нехтувати. Ми обираємо лише безпечні матеріали: ПВХ пластик для основи, стійкі фарби для нанесення малюнку. Якщо купити стенд у нас, то він служитиме вам роками.

По-третє – бренд. Звичайно, ми не можемо порівнятися з відомими торговими марками, які знають увесь світ. Але з впевненістю заявляємо: Країна-стендів – це молодий український бренд, що користується популярністю серед навчальних закладів та підприємств.

По-четверте – обслуговування. Ми цінуємо своїх клієнтів. А значить, робимо усе для того, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. Ввічливість та швидкість обслуговування навіть не обговорюються – вони являються нашим корпоративним стандартом.

По-п’яте – широкий асортимент. Тематика наших стендів найрізноманітніша: стенди для школи, стенди з охорони праці, різноманітні інформаційні таблички, а також стенди Символіка Держави. І навіть якщо ви не знайшли нічого підходящого, можна замовити власний дизайн стенду. До того ж це абсолютно безкоштовно!

Шосте і останнє – це доставка. Не важливо в якій точці України ви знаходитеся, найголовніше – це наявність Укрпошти або Нової пошти. І вже за кілька днів після замовлення стенду він буде у вас. Це дуже зручно!

І взагалі, купити стенд в нашому інтернет-магазині душе просто! У вас є одразу кілька можливостей: інтернет-замовлення, дзвінок до нас, а також замовлення зворотного дзвінка від нас. Не вагайтеся! Ми завжди вам раді.