Мова  УкраїнськаРусский

Куточки для батьків своїми руками

Куточки для батьків своїми рукамиКращий спосіб спілкування між вчителями та батьками учнів це куточок для батьків. Добре оформлений куточок дозволяє своєчасно донести важливу інформацію до батьків, що допомагає налагодити контакт між педагогічними працівниками та батьками дітей. Батьки будуть з радістю та гордістю спостерігати за досягненнями своїх дітей, а також більше дізнаватимуться про новини школи, зміни у розкладі, позакласні заняття в яких беруть участь їх діти.

Перейти в розділ Куточок для батьків

Як оформити куточок для батьків своїми руками?

З правильним оформленням батьківського стенду у навчальному закладі, батьки починають ставитись до своїх дітей більш уважніше, дізнаються про їх досягнення у навчанні, та починають більш поважніше ставитись до педагогічного колективу. Що стосується вибору місця та розташування стенда для батьків, то розміщати його треба на рівні очей дорослих, адже інформація представлена на ньому для них. Стенд повинен бути розміщений на найбільш освітленій стіні, щоб його комфортно було читати. Краще за все у коридорі, та недалеко від входу, так як до самого класу батьки заходять рідко. Основні задачі куточка для батьків це – інформування їх про:

 • зміни у розкладі
 • успішність учнів
 • заплановані заходи
 • групові поїздки та екскурсії
 • участь учнів у олімпіадах або спортивних змаганнях (та їх результати)
 • графік канікул

Головні атрибути куточка для батьків

Основна вимога при оформленні будь-якого інформаційного стенду, це легко читаємий шрифт статей. Мінімальний, зручний розмір шрифту - 14.  Практика доводить, що будь-яка інформація що написана занадто дрібним шрифтом залишається прийнятою до уваги.

Дуже важливо, щоб уся представлена інформація була написана доступною мовою для батьків. Мається на увазі що, не рекомендується використовувати багато педагогічних термінів, які тільки більше відлякують, ніж приваблюють батьків, в такому разі уся праця над куточком, була марною, а на нього було витрачено багато сил та часу (особливо якщо стенд робився в ручну)

Ми допоможемо вам у виборі та оформленні Вашого батьківського куточка, у нашому магазині Ви побачите найрізноманітніші моделі стендів.

Стенд батьківський куточок можна придбати в нашому магазині, для цього просто перейдіть на наш сайт: http://kraina-stendiv.com.ua/ тут Ви легко можете замовити найкращі стенди, з якісних матеріалів, стенд виготовлений з щільного спіненого пластику ПВХ, товщина такого пластику відповідна 3 міліметрам. З друком на плівці - оракал, фарба яка використовується для друку повністю безпечна для дітей, також можливо додаткове захисне покриття, ламінація, котре захищає від ушкоджень, не пропускає вологу та захищає зображення від вигорання.

Матеріали для куточка своїми руками

Оракал - це спеціальна самоклеюча плівка, з двошарового матеріалу, верхній шар якого виробляється з полівінілхлориду і призначається для нанесення на них зображення, а нижній шар — це паперова підкладка, на яку нанесений клейовий склад. Наша Фабрика виготовляє стенди:

 • для школи
 • для дитячого садка
 • для ВНЗ
 • для організацій та підприємств
 • патріотичні стенди з символікою України
 • стенди революції гідності, АТО
 • мобільні виставкові стенди
 • зовнішня реклама
 • банери

Ми гарантуємо найвищу якість виготовлення, в найкоротший термін. Відправка через 1-2 дні після замовлення, такого немає ні в кого. Наша Фабрика виготовляє стенди вже більше 5-ти років, ми турбуємось про кожного нашого клієнта, та робимо усе для того щоб Ви були задоволені.

Завітайте до нашого магазину http://kraina-stendiv.com.ua/ та переконайтесь у нашій якості, відповідальності, та швидкості. Або просто подзвоніть нам, та наші менеджери допоможуть підібрати вам потрібний варіант стенду, комплексу стендів або банеру, який як найкраще підійде вам по кольору, розміру та функціональності.