Мова  УкраїнськаРусский

Матеріали для оформлення класного куточка

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-06-22 Переглядів : 7750 Комментар : 0

Оформлення класного куточка

Для оформлення класного куточка не потрібно багато інформації. Зазвичай, на стенд такого типу поміщають лише актуальну і важливу інформацію.

Набір стандартної інформації, що майже завжди присутня на класних куточках:

  • Розклад дзвінків;
  • Розклад уроків;
  • Список іменинників;
  • Актуальні оголошення і повідомлення
  • Моменти з життя класу (фотографії)

Комплекс стендів для школи

Проте, ви можете використати ті матеріали для класного куточка, які вам до душі. Як у плані декоративного оформлення, так і текстового.

Непоганим варіантом є зміна оформлення класного куточку в залежності від змін пір року. Зимою куточок можна прикрашати сніжинками, новорічними іграшками, ялиночками і гірляндами. Весною – метеликами, літом – квітами, сонечком, хвильками. Осінню – овочі, фрукти.

Рекомендації щодо оформлення класного куточка

Матеріали для оформлення класного куточка можуть бути різні: з картону, або пластику, або навіть із звичайного паперу. Можна застосувати дитячі творчі роботи і прикрашати класний куточок зробленими власноруч елементами.

В інтернеті є дуже багато шаблонів, для вирізання, а також багато інших матеріалів які вам стануть у нагоді.

Цікавою ідеєю є рамки, у які потрібно вставляти лише обличчя. Це кумедно і незвично. Можна використати персонажів з мультсеріалів, або мультфільмів.

Стенд життя класу

Взагалі, оформлення класного куточку є цікавою справою, до якої можна долучити учнів для укріплення колективу. За бажанням можна організувати класну годину, присвячену ціё справі. Саме під час класної години можна дізнатись, який класний куточок хочуть бачити у своєму кабінеті учні. І повірте, всі найяскравіші і найкреативніші ідеї ви почуєте саме від дітей.

На офіційному сайті фабрики «Країна стендів» ви зможете обрати вже готовий класний куточок, але його кінечне оформлення залишається за вами.

Теги :