Мова  УкраїнськаРусский

Наші плани на класний куточок, що написати

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-06-21 Переглядів : 5574 Комментар : 0

Класний куточок власноруч

Класний куточок – це дуже важливий елемент взаємодії між учнями та вчителями. Тому дуже важливо правильно і зручно його оформити.

Часто класні керівники і учні замислюються над тим, що ж помістити на свій класний куточок.

Цікаві поради щодо оформлення класного куточка.

По-перше, не залишайте звичайної назви «Класний куточок». Будьте креативними. Замовте напис «Наше королівство», «Царство 8-Б», «Країні відмінників» тощо. Це незвичайно, але дуже ефектно і не так, як у всіх. Дозвольте дітям самим обирати назву для класного куточку, винесіть це питання на класній годині та влаштуйте опит з голосуванням. Це буде зайвий привід зібрати клас разом і провести класну годину,а також можете разом з дітьми зробити класний куточок своїми руками.

Поради щодо оформлення класного куточка

По-друге, розбийте класний куточок на розділи і блоки. Наприклад, нехай у вашому класному куточку буде три блоки (три колонки). У першій колонці будуть розклади уроків, дзвінків та чергувань. У другому блоці залиште декілька пластикових карманів для змінної інформації, у якій будете поміщати оголошення та повідомлення для класу. І третій блок нехай буде про життя вашого класу. Це можуть бути і фотографії, і творчість дітей у вигляді малюнків.

Стенд наш клас

Щодо загального оформлення стендів, то варто обрати одну певну тему і слідувати їй. Це може бути як патріотична тема, так і щось зовсім незвичайне. Наприклад, космос. Або острів скарбів. Це креативні, незвичайні ідеї, які вирізнять ваші плани на класний куточок серед інших.

Не бійтесь експериментувати з формою класного куточка. Дуже гарною ідеєю є стенд у формі книги, або розгорнутого сувою. Якщо робити класний куточок за обраною тематикою, то і форму слід підібрати згідно з нею. Тому, якщо це космос, то нехай стенд буде у формі планети. Якщо обраною темою став острів скарбів, то зробіть стенд у формі острова.

Класний куточок в школу

Фабрика «Країна стендів» пропонує на ваш вибір величезну кількість класних куточків різних форм, різних кольорів і відтінків. Оформлення можна редагувати за вашим бажанням. «Країна стендів» пропонує два варіанти виконання стендів – на пластику і на картоні. Детальніше про це можна дізнатися на офіційному сайті фабрики «Країна стендів».

Теги :