Мова  УкраїнськаРусский

Оформити куточок права в школі стендами

Патріотичним вихованням школярів вчителі починають опікуватися з перших днів навчання. Не забувають також про права та обов’язки, вважаючи, що знайомство з ними допоможе в подальшому житті. Це дійсно так – з дитячих років людина має зрозуміти, що вона є особистістю, вчиться любити свою країну. Проте правові знання не є простими – деяких законів навіть дорослий не завжди може трактувати правильно. Тим більш це стосується дітей, котрим через малий вік вони бувають зовсім незрозумілі.

Зробити їх доступними для сприйняття педагоги намагаються різними способами. Один з найефективніших - це здатність правильно оформити куточок права в школі. Мається на увазі жива форма подачі матеріалів, яскраві малюнки, оригінальний дизайн.

Перейти в розділ Права дитини

Як оформити куточок права в школі

Використання для його створення стендів – виготовляються з сучасних, якісних, безпечних матеріалів, дозволяє втілити в життя навіть найсміливіші ідеї. Матеріали для оформлення куточків права обирають залежно від віку. Учні молодших класів краще сприймають інформацію, якщо про найскладніші речі розповідають їх улюблені герої казок. Спеціалісти відзначають, що дитяча тематика розслабляє, допомагає краще запам’ятовувати.

Приваблювати повинно все, починаючи із заголовка. Нікого не залишить байдужим плакат, де великими кольоровими літерами буде зроблений напис: «Великі права маленької людини». Познайомитися зі сторінками Конвенції ООН про права дитини схочуть не лише учні, а й батьки.

 

оформлення куточка права

«Ти – громадянин України» - стенд, котрий зможе розповісти чимало. Символіка держави, статті Конституції, що робити, якщо закону не дотримуються та інші корисні факти розміщуються тут. Старшокласникам цікаво дізнатися про трудове право, взаємовідносини з роботодавцем. Творчий підхід до питання надасть змогу кожному із раннього віку зрозуміти, що він має змогу:

  • Отримати будь-яку освіту;
  • Вільно висловлювати власні думки та переконання;
  • Користуватися інформаційно-бібліотечними ресурсами та іншими викладеними у діючому законодавстві правами.

Прозорі кишеньки допоможуть завжди бути у курсі подій – тут розміщують нові закони, зміни до законодавства. Бажано передбачити місце для запитань та відповідей, назвав його, наприклад, «Запитання до Феміди». Таким чином відбудеться жваве спілкування між учнями та педагогом, що посилить цікавість до правового виховання.