Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету англійської мови стендами

Перед тим, як починати виконувати оформлення кабінету англійської мови, слід чітко розуміти, що це приміщення в школі є маленьке вікно до англомовної країни. Тому кожна деталь у цьому класі має особливе значення і має гармонійно вписуватися до загального інтер’єру кімнати.

Розташування навчальних місць та технічна база кабінету англійської мови

Звичайно, кабінет англійської має відрізнятися від кабінетів з інших дисциплін. Адже специфікація цього предмета полягає у постійному спілкуванні дітей та вчителя англійською. Для того, аби під час діалогу діти могли бачити обличчя один одного, парти у класі можна розташувати по периметру приміщення або колом. Таке розміщення місць буде сприяти зняттю мовного бар’єра у учнів, а також проведенню дискусій та повноцінних переговорів.

Слід відзначити велику важливість наявності технічного оснащення у кабінеті англійської мови. Постійне прослуховування навчальних програм, лекцій та іншого матеріалу допомагає учням тренувати пам’ять та ефективно покращувати рівень володіння англійською. Оформлення кабінету англійської мови різноманітними CD-, DVD-програвачами поліпшує сприйняття іноземних слів, фраз та текстів на слух, що суттєво розширює словниковий запах в учнів самих різних вікових категорій.  Перейти в розділ стенди в кабінет англійської мови

Стенди для оформлення кабінету англійської мови

Серед найбільш поширених стендів для оформлення кабінету англійської мови можна відзначити:

  • Англомовні країни;
  • Граматичні правила;
  • Сезони та місяці;
  • Алфавіт;
  • Сьогодні на уроці та інші.

Також на стінах у класі можна розташувати довідкові таблиці, експозиції та інші елементи, які можуть змінювати наповнення в залежності від тематики заняття. В цілому такого типу оформлюючи матеріали мають виконувати ряд базових функцій:

  • Нести якісне інформаційне навантаження в зрозумілій та доступній для кожного учня формі;
  • Знайомити найважливішими аспектами мови;
  • Вводити в іншомовне середовище;
  • Буди актуальними та мати пізнавальний характер.

Для багатьох важливим моментом може залишитися питання, як оформити кабінет англійської мови для учнів початкових класів. У цих приміщеннях слід створювати особливі ігрові умови, які будуть стимулювати у дітей бажання вивчати цей предмет. Тут можна зібрати моделі тварин, персонажів популярних мультфільмів та інші елементи, які швидко зацікавлять дітей та стануть улюбленими інструментами при вивченні цієї дисципліни.