Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення стенду з телефонами надзвичайних служб

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2018-02-28 Переглядів : 1331 Комментар : 0

Стенди з телефонами служб порятунку

Спілкуючись з учнями та батьками педагоги впевнилися: стенди різної спрямованості це не просто наочні посібники, а важлива складова учбового процесу. Вони допомагають краще пізнати, засвоїти, запам’ятати, за необхідності скористуватися отриманими знаннями. Адже у більшості випадків зорове сприйняття – особливо це стосується учнів молодших класів, набагато сильніше ніж слухове.

Школяр, який пропустив повз вуха слова про правила переходу вулиці ніколи не забуде яскраві, такі, що мало кого залишають байдужим зображення світлофорів, машин чи пішоходів-порушників ПДР. Це саме стосується й питань пожежної безпеки та будь-яких інших. Наші дизайнери оформлення стенду надзвичайних служб завжди виконують нестандартно, використовують у роботі сміливі, оригінальні рішення, що в кінцевому результаті сприяє створенню справжніх куточків безпеки.

Стенди потрібні різні, але особливо надзвичайних служб.

З перших класів школярів вчать правилам поведінки в складних ситуаціях. Ці знання допомагають запобігти біді, не розгубитися, діяти вірно. Для навчання учнів поведінки в екстремальних випадках використовують різні інформаційні плакати та зображення:

  • Пожежна безпека;
  • Правила дорожнього руху;

Стенд протипожежна безпека

Стенд перша допомога

  • Поведінка на воді чи в лісі;
  • Цивільна оборона тощо.

Стенди з безпеки життєдіяльності

Оформлення стенду з телефонами надзвичайних служб дозволяє не тільки навчитися правилам поведінки, але й дізнатися куди звертатися по допомогу.

Стенди в кабінет - в єдиному стилі.

Стенд безпека на дорозі

Це красиво, помітно, сучасно, корисно. Мова йде про оформлення, наприклад, класу з цивільної оборони або будь-якого іншого. Зроблені з безпечних для здоров’я матеріалів стенди вміщують повний комплекс необхідної інформації.

Чіткі, яскраві, що надовго запам'ятовуються картинки, короткі, написані живою, зрозумілою мовою інструкції, наочно представлені телефони зацікавлять навіть найменших. Бо вони не лише вчать, а й змушують думати, шукати рішення проблеми. Обрати для оформлення можна будь-який готовий варіант або запропонувати свій, особистий, який здатен перетворитися на візитну картку школи. І ми в цьому завжди раді Вам допомогти.

Теги :