Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення шкільної бібліотеки

оформлення бібліотеки

 

Бібліотека школи бере участь в організації роботи по реалізації навчально-методичного та інформаційного супроводу, спрямовану на забезпечення широкого, постійного стійкого доступу для всіх учасників освітнього процесу. Здійснює додаткову освіту учнів, вихованців з культурної розвитку особистості, просуванню читання, підтримки інтересу до літератури, розвитку словесності. Основна мета бібліотеки це забезпечення учнів книгами для читання та підручниками згідно шкільної програми та для позакласного читання.  

Перейти в розділ Стенди для бібліотеки

З інформаційних стендів для бібліотек кожен читач зможе ознайомитися з каталогами книг, багато інформації можна почерпнути. На ньому розміщена вся необхідна інформація, свіжі і достовірні відомості з різних областей життя установи, міста, країни. Незважаючи на те, що сьогодні багато літератури на просторах Інтернету, і бібліотека, здається, відходить на другий план, дітям потрібно прищепити любов до книги. Зробити це дуже просто. Потрібно регулярно відвідувати бібліотеку, розповідати дітям казки. Оформлення інформаційних стендів в бібліотеці повинно бути виконаним зі смаком.

З стендів читач може почерпнути багато корисної інформації. На них зазвичай розміщують брошури з новинками книг, з шедеврами авторів. А також можна помістити рекламні листівки або запрошення на той чи інший захід. Бібліотеку відвідує величезна кількість людей, і в такому популярному місці можна помістити стенд з рекламною продукцією будь-якої фірми. Підбираючи стенди для шкільної бібліотеки, слід дбати про те, щоб в першу чергу у всіх школярів було бажання відвідувати цей кабінет. Стенди повинні бути зручні і практичні, не займати багато місця, утримувати величезну кількість потрібної цікавої інформації. Для цього рекомендується використовувати стенди, на яких можна просто замінити матеріал. І при цьому не порушити тишу в залі, де займаються діти.

оформлення дитячої бібліотеки

Стенди для оформлення шкільної бібліотеки:

  • Стрітлайни. Такі стенди відрізняються мобільністю, оригінально оформлені. Приверне увагу школярів і віртуальна книжкова виставка в бібліотеці, а також афіші, сценарії і плакати з інформацією про цікаві заходи;
  • Постери. Повинні вміщувати найкориснішу і важливу інформацію, і тоді клієнти почерпнуть, то, що їм необхідно дізнатися;
  • Тамарезкі. Неодмінно сподобаються і дорослим, і дітям. Це великий стенд з казковим героєм, але замість обличчя в нього отвір. Фотографуватися в ролі улюблених героїв весело і цікаво;
  • Мобільні стенди. Призначені для того, щоб рекламувати книжкові виставки в бібліотеці, надходження нових книг та інших важливих подіях.

Оригінально прикрашені стенди та приміщення бібліотеки створять особливу творчу атмосферу, яка залишиться в пам'яті відвідувачів надовго, і вони захочуть відвідати цей заклад вдруге.

Оформлення бібліотеки на українській мові

Стенди шкільної бібліотеки повинні привертати увагу, тому важливо оформити їх яскраво і оригінально. Стиль стендів повинен неодмінно збігатися з загальним інтер'єром шкільної бібліотеки. Так, наприклад, оформлюючи стенди виставки на українській мові можна використовувати:

  • Мобільні стенди;
  • Листівки і флаєри;
  • Промостійки.

оформлення шкільної бібліотеки

Стенди, призначені для оформлення шкільної бібліотеки, можуть бути звичайної прямокутної форми або мати індивідуальні параметри, це безпосередньо залежить від загального інтер'єру. Стаціонарні стенди, тобто ті, які не можна переміщати повинні бути неподалік від входу, важливо щоб їх бачили всі відвідувачі. На таких стендах, зазвичай розміщується вся найважливіша інформація, що стосується навчального закладу. На самому верху може бути зазначена назва організації, а також графік роботи та правила, які необхідно виконувати в бібліотеці, історичні довідки та інше. Стенд - це візитна картка бібліотеки. Бібліотека в школі - це не тільки пункт видачі підручників, це інформаційне серце школи а діяльність всього шкільного організму залежить від «стану здоров'я цього органу».

<