Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету початкових класів стендами

Затишне, зручне приміщення викликає бажання повернутися і проводити тут якомога більше часу. Особливо цей момент важливий тоді, коли мова йде про учнів початкової школи, котрі нещодавно знаходилися в ігрових кімнатах дитячого садочка і ось раптом все для них змінилося.

Щоб шлях до нового, дорослого життя пройшов без зайвих складнощів треба подбати, щоб оформлення кабінету початкових класів відповідало певним вимогам. Мається на увазі все, починаючи зі зручних меблів і закінчуючи предметами, що доносять корисну інформацію – до речі, вони грають далеко не останню роль в житті дитини.

Перейти в розділ стенди для початкових класів

Як оформити кабінет початкових класів

Зручність – основний момент, який повинен бути помітним в усьому. Це комфортні столи та стільці – за необхідності можна відрегулювати по висоті, красиві стелажі з наочними посібниками, і зовсім не нудні однотонного кольору стіни, а навпаки цікаві, наповнені яскравою, корисною інформацією. Все зроблено в одному стилі, що забезпечує загальну привабливість інтер’єру.

Спеціалісти вважають, що гармонійне поєднання методичних матеріалів та ігрових елементів сприяють якісному засвоєнню уроків. При творчому підході до оформлення класу всі складові мов би доповнюють один одного, не відволікають школярів від занять. Використання помірної гами кольорів – зелених, жовтів, помаранчевих відтінків, не напружує зору, робить приємним перебування.
Ідеальним буде розподіл приміщення на зони. Їх передбачається три.

  • Учбова – із рядами парт, столом для вчителя, дошкою, книжковими шафами виглядає строго, змушує зосередитися.
  • Ігрова – це невеликий диванчик, іграшки. Тут усе нагадує дитячий садок, дозволяє розслабитися.
  • Для інформаційної зони використовуються стіни. На них розміщують спеціальні стенди для оформлення кабінету початкових класів. Кольорові, красиво зроблені вони знайомлять дітей з великою кількістю корисних матеріалів, котрі вивчати за підручником було б нудно.

Основне місце займають плакати, що розповідають:

  • Про здоровий спосіб життя;
  • Патріотичне виховання;
  • Символіку держави;
  • Правила дорожнього руху;
  • Пожарну безпеку тощо.

Класний куточок – стенд, де відображено життя класу. Тут не лише розклад уроків, а й малюнки, нагороди, досягнення. Замовити його в нас можна будь-якого розміру та дизайну.