Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету інформатики в школі стендами

Сьогоднішній світ – світ технологій та винаходів. І напевне, найважливіше з них – це комп’ютер . Неможливо уявити собі роботу, на якій не використовують ці розумні машини. Комп’ютери допомагають нам, виконуючи дуже складні операції набагато швидше, ніж людина.

Інформатика – наука про комп’ютери. Вона допомагає зрозуміти особливості їх побудови і навчає як працювати з ними. Цей предмет дуже важливий і викладається в будь-якій школі. І це логічно, бо для того щоб знайти будь яку роботу необхідно відповідати деяким вимогам і головна з них – володіння комп’ютером. Якщо Ви не володієте хоча б азами, то в кращому випадку можна розраховувати на професії типу прибиральник, а про достойну зарплату і взагалі забудьте. 

Перейти в розділ Стенди в кабінет інформатики

Оформлення кабінету інформатики в школі

Необхідно пам’ятати, що від того як виглядить Ваш клас дуже багато залежить. Перед тим як оформити кабінет, обдумайте, що і де буде розміщено. Але не думайте, що ідеальний клас інформатики в школі – це клас з безліччю комп’ютерів. Не забувайте, що Ви будете навчати не студентів в лабораторії, і це не звичайне приміщення. Клас має бути яскравим та цікавим. Не останню роль в цьому відіграють також стенди для оформлення кабінету інформатики. Стенди, в першу чергу, відіграють інформаційну роль, і вони дуже допомагають при:

  • 1.Проведенні уроків, а також гуртків;
  • 2.Проведенні Факультативних занять та курсів;

оформлення кабінету інформатики

Якими мають бути стенди для оформлення кабінету інформатики

Як не крути, але інформатика не така вже й проста наука. Як оформити кабінет інформатики, щоб він був цікавим і на яку тематику краще створити стенд? Стенд має обов’язково бути сучасно оформленим. У кожного покоління свої кумири і захоплення відрізняються кардинально. Так і учні звикли до своїх ідеалів. Для них важливо щоб все було соковито, яскраво та реалістично. Як кажуть «в стилі 3D».

Дайте учню ту інформацію яку він захоче прочитати. Нема ні одного підлітка, який би не зареєструвався соціальних мережах і не грав би в ігри через інтернет, а про мультики 3D навіть говорити не потрібно. Так чому не використати це і не описати принцип побудови мереж, що таке інтернет чи як створюються сучасні мультики? Якщо все зробити правильно, учнів від неї, як кажуть «за вуха не відтягнеш».

Дотримуйтесь вікового порогу. Ніхто не заперечує, що інформація це добре, проте знайте міру. Пам’ятайте: що для студента норма, для учня – нудьга. Оформлення кабінету в школі має бути розраховане на певну вікову аудиторію. Ось і все, так, дотримуючись простих правил можна досягти непоганих результатів.