Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету математики стендами

кабінет математики оформлення

Оформлення кабінету математики в школі має відповідати сучасним вимогам і, перш за все особливостями навчального предмета. Якість навчання, продуктивність роботи на уроці, ефективність уроку і відпочинку залежить від правильного оформлення інтер’єру. Входячи в кабінет математики, учні повинні відчувати строгість і складність математичної науки і, в той же час бачити її красу і гармонію. Відчувати не страх перед новим і незрозумілим, а бажання зустрітися з цікавим і захоплюючим. Крім того кабінет повинен бути легким, затишним і комфортним для всіх хто в ньому знаходиться. Допомогти в цьому можуть стенди для оформлення кабінету математики.

Як правило, оформлення кабінету математики в школі носить навчальний і інформативний характер. Стенди з математики відображають специфіку предмета і, разом з тим, сприяють хорошому засвоєнню учнями складного і важливого матеріалу.

Оформлення кабінету математики:

  • Стенд з нормативними і навчальними матеріалами;
  • Стенди з формулами, прикладами розрахунків, таблицею вимірювальних одиниць.;
  • Стенди з видатними математиками;
  • Стенди з розкладом факультативів.

стенди для оформлення кабінету математики

Замовити стенди для оформлення кабінету математики    

Перейти в розділ стенди для кабінету математики

Наприклад кабінет математики можна оформити стендами наступним чином: для допомоги вирішення математичних задач в області дошки слід розмістити стенди з формулами, прикладами розрахунків, таблицею вимірювальних одиниць. На задній стіні кабінету математики слід помістити стенд з відомими математиками, який не відволікатиме увагу учнів, але при нагоді учитель зможе звернути на нього увагу учнів. З огляду на що багато учнів відвідують факультативи стенд з розкладом факультативів можна розмістити біля дверей, таким чином, перед виходом з кабінету потрібна інформація виявиться перед очима учня. також варто зробити стенд з додатковою інформацією. Додайте до нього отримані учнями грамоти, розклад уроків,чергувань, та інші матеріали, що висвітлюють життя школи і класи. Тут же можна буде виставляти малюнки присвячені математиці. Інформаційні стенди в кабінеті математики виконують конкретну функцію допомога при вирішенні математичних завдань, тому грамотне оформлення куточка математики підвищує також результативність викладання, вдосконалює навчальну і виховну роботу.