Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету психолога в школі стендами

Психолог – достатньо важлива особа у школі. Хоча іноді його вважають і Не таким вже й необхідним, але такий спеціаліст необхідний для повноцінного розвитку учня з маленької дитини в дорослу людину. Робочим місцем психолога являється його кабінет. Тоді як вчитель навчає учнів у класі, цей спеціаліст працює з ними саме в кабінеті.

Робочий кабінет психолога складається з двох частин:

  • 1.Місце, де міститься вся необхідна інформація про учнів.
  • 2.Місце, де, власне, і проходить робота з учнем.

Перейти в розділ стенди в кабінет психолога

Як оформити кабінет психолога в школі

Для того щоб співпраця спеціаліста з учнем була плідною, важливо дотримуватися певних правил. Приміщення, де психолог приймає учня має бути просторим. Маленький кабінет, в якому немає місця, викликає відчуття замкнутості. В ньому неможливо побудувати дійсно міцні стосунки, котрі базуються на довірі. Яскраве графічне оформлення буде великою перевагою. Кабінет має бути оформленим в яскравих тонах. В такому приміщенні учень заспокоюється і забуває про агресію. Якщо Ви не знаєте як оформити кабінет психолога, краще пошукайте допомоги в інтернеті. Існує багато зразків, які можуть стати в нагоді. Навіть якщо не бажаєте діяти за шаблоном (що дуже похвально), Ви зможете винести для себе багато цікавої інформації. Інформування учнів з допомогою підручних матеріалів. Якщо необхідно донести інформацію до учня, Вашими найкращими друзями мають стати плакати та стенди для оформлення кабінету психолога в школі. Правильно оформлений стенд одразу зацікавить Вашого підопічного і він прочитає всю інформацію, після чого зробить певні висновки.

Оформлення кабінету психолога, яке дасть максимальний результат

Не забувайте, що кожен учень – особистість. І з ним потрібно побудувати стосунки, котрі передбачають довіру з його сторони. Саме для цього проводяться різноманітні ігри, тренінги та завдання – для викликання довіри з боку учня. Не останню роль в списку прийомів відіграє і правильне оформлення. Стенди для оформлення кабінету психолога в школі мають бути привабливими, сучасними і яскравими. Проте знайте міру – занадто яскравий стенд не викличе нічого окрім роздратування, бо доведено, що від дуже яскравих кольорів болять очі. Існує безліч тем для оформлення кабінету психолога в школі, які можуть стати цікавими і повчальними для учнів. Вибравши правильну тему можна створити стенд, який являється справжнім витвором мистецтва.