Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення кабінету хімії

Хімія – дуже цікавий шкільний предмет, який подобається багатьом учням. Адже він включає в себе не лише теоретичні знання, а й практичні заняття, коли кожен учень може навчитися власноруч змішувати хімічні елементи у пробірках та стати винахідником нової речовини. Все це стимулює дітей здобувати знання у цій сфері, вивчати різноманітні хімічні реакції, формули та інший матеріал, аби лабораторні роботи проходили динамічно та вдало.

Але щоб цей процес проходив для школярів безпечно та цікаво, необхідно обов’язково подбати й про якісне та інформативне оформлення кабінету хімії. Сучасний світ вимагає від учителів постійно змінювати підходи до навчання, розширювати перелік методичних матеріалів та шукати нові підходи до викладання навчальної інформації. Це робить процес навчання не тільки ефективнішим, а й максимально цікавим, різноманітним та більш динамічним.   

Перейти в розділ стенди в кабінет хімії та фізики

Стенди для оформлення кабінету хімії

Серед найбільш поширених елементів навчально-матеріальної бази цього класу виділимо саме інформативні стенди. Вони розробляються для полегшення процесу запам’ятовування складних схем та таблиць, а також розміщуються на стінах приміщення для нагадування дітям про важливість дотримання правил безпеки при виконанні практичних робіт у класі хімії.

стенд з хімії

Підкреслимо, що плакати для цього приміщення можуть відрізнятися не лише за інформативним наповненням, а й формою, розміром, кольором та іншими показниками. Сьогодні є можливість купити щити – комплекти, які розділені на декілька елементів. На них може буди зображена фіксована інформація, а також знаходитися окреме місце для поточних навчальних матеріалів. Їх можна, у разі потреби, змінювати та доповнювати самостійно. Кабінет хімії в школі, оформлення якого – це процес, що виконується клопітливо та постійно, може включати в себе такі моделі плакатів:

  • Портрети хіміків;
  • Техніка безпеки на уроці хімії;
  • Періодична система хімічних елементів;
  • Змінення забарвлення індикаторів у розчинах кислот і лугів;
  • Ряд електродних потенціалів металів та інші.

Відмітимо, що щити, які розміщуються у навчальному класі, мають доповнювати його інтер’єрний стиль, та підкреслювати загальну лінію оформлення.