Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення класу початкової школи

оформлення класу початковій школі

 

Оформлення класу початкової школи можна зробити у декількох варіантах – усе залежить від ваших побажань.  Перший варіант - “нічого зайвого”. Шкільний кабінет не має нічого крім звичайних парт і, можливо, одного стенду для кабінету для важливої інформації що читатимуть батьки. Переваги такого оформлення – мінімум затрат. Недоліки – нудні заняття та відсутність додаткових дидактичних матеріалів. Другий варіант – з використанням стендів. Стенди для молодших класів – це те, що вам потрібно. Вони не просто прикрашатимуть голі стіни, а і зіграють немаловажну роль в навчальному процесі. Яку ж саме і чи варто витрачати на це кошти? Якщо ви піклуєтеся про учнів, то однозначно — варто. Стенди купуються раз на кілька років, тому ціна не повинна вас лякати.

Перейти в розділ стенди для початкової школи

Стенди для оформлення класу початкової школи:

  • привертають до себе увагу;

  • розвивається зорова пам'ять, а вона належить до довготривалого типу пам'яті;

  • підсвідомо учні запам'ятають усе, що там було записано — стенд кожного дня знаходиться у них перед очима;

  • стенди вміщують у собі великі об'єми інформації, яку було б важко запам'ятати, використавши тільки підручники;

  • можна не тільки розміщувати тексти, формули та інші речі, що необхідні для навчання, а й використати стенд для початкової школи як дошку пошани. Це мотивує. А мотивація, як відомо, лише допомагає поглиблювати свої знання.

Замовити оформлення класу в початковій школі

оформлення класу

Будь-який стенд, що ви бачите у нас на сайті, можна змінити під ваші побажання. Це може бути як текст напису, так і колір, фон, шрифт, розмір. І взагалі, дизайн може бути повністю інший — усе залежить від вашої фантазії. Щоб купити стенд для кабінету, можна або зателефонувати до нас, або скористатися онлайн-покупкою. А якщо у вас виникли будь-які запитання — звертайтеся! Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам.