Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення коридору школи стендами

оформлення коридору школи

Види стендів для оформлення коридорів школи

Якщо на вашу думку оформлення коридору школи не потрібно, то ви помиляєтеся. Звичайно, стенди в коридорі школи не навчать математиці, фізиці чи історії. Але ж школа — це не тільки скупе навчання предметам. Під час перерви діти теж вчаться, але вчаться біль звичайним і повсякденним речам: спілкуванню, цікавим новинкам, пізнаванню навколишнього середовища. Скористайтеся можливістю — ви можете направити розвиток дітей у правильне русло.

Для коридорів в початковій школі “Країна стендів” рекомендує використовувати різнокольорові стенди з ручною роботою самих же учнів: аплікації, малюнки. Діти люблять хвалитися своєю творчістю. Тож використайте її і для створення неповторного дизайну школи. Також в коридорі можна розмістити стенд з короткими правилами поведінки в колі, на дорозі, коло водоймищ чи у лісі. Або ж це може бути стенд з безпеки життєдіяльності. Головне — це як можна менше тексту і побільше повчальних картинок. Діти у віці до 10 років не дуже люблять читати. А от картинки привернуть увагу. 

Перейти в розділ стенди для коридору

Для середньої та старшої школи можна купити стенди — дошки пошани. Такі стенди будуть більш доречними в коридорі, ніж в кабінеті. Досягнення найкращих учнів повинен бачити кожен. Це пробуджує у учнів бажання краще вчитися або ж пробувати себе у змаганнях та олімпіадах.

Замовити оформлення коридору школи

стенди для оформлення коридорів школи

 

Використайте стенди в коридорі для яких-небудь цікавих фактів. Це можуть бути новини в ІТ-сфері, що цікавлять практично кожного сучасного учня. Приділіть теж місце для нових подій в області фізики, астрономії, історії або будь-якого іншого предмету — ці науки і далі розвиваються. Підручники неможливо змінювати кожного року, а от записи на універсальному стенді — можна.

Допомагайте дітям кожен день пізнавати щось нове. Саме від школи залежить майбутнє наших дітей і усього Світу.