Мова  УкраїнськаРусский

В ногу з сучасністю – оформлення шкільного кабінету

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2015-11-25 Переглядів : 2898 Комментар : 0

У школі діти проводять як мінімум 50% свого часу. З кожним роком шкільна програма ускладнюється, з’являються нові більш сучасні засади навчання. А якщо це гуманітарний предмет по типу історії, української чи іноземної мови, то завжди додається щось нове – дати історичних події, правила граматики тощо. Інформатика теж не стоїть на місці. Сучасний світ вдосконалюється і розвивається і за усім цим дуже важко встигнути. Важко, але реально, якщо підібрати правильний педагогічний підхід.

Оформлення шкільного кабінету

Кожен вчитель знає – людина краще запам’ятовує малюнки та графіки, ніж простий сухий текст з підручника. А якщо текст буде розподілений на кілька логічних блоків, то інформація запам’ятається іще швидше.

Як це реалізувати у звичайній школі без непомірних затрат? Тут вже Вам на допомогу прийдуть спеціальні стенди для кабінетів. В них є усе – яскраві тематичні зображення, цікаві тексти в залежності від призначення, а також різна кількість прозорих комірок, до яких можна вкладати листи А4.

Вже після кількох тижнів з моменту розміщення стенду Ви помітите прогрес у розвитку Ваших учнів. Усе, що було надруковане чи написане на ньому, запам’ятається на довгі роки.

Якщо у Вас виникло запитання «А які саме шкільні предмети можна оформити за допомогою таких стендів?», то з упевненістю відповідаємо – будь які!

  • Математика, фізика чи хімія – можна розмістити формули, закони та теореми.

  • Українська чи іноземна мова – найважливіші тезиси граматики, міні-словничок.

  • Біологія, історія, географія – графічні зображення будови тіла людини чи тварини, найважливіші історичні факти, географічні карти.

І це далеко не повний перелік, адже шкільних предметів дуже багато: українська чи зарубіжна література, музика, інформатика, БЖД. Для усіх них Ви знайдете стенди для класу серед наших товарів. Крім представленого асортименту на нашому сайті, можна купити стенди для кабінетів за власним шаблоном. Але в будь якому разі при створенні продукції ми використовуємо виключно якісні ПВХ матеріали.