Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення школи

оформлення школи

 

Пропонуємо кілька практичних порад для оформлення школи за допомогою стендів:  Перейти в розділ стенди для школи

Як оформити школу стендами

1. Оформлення коридорів та головного входу. Зазвичай при головному вході розміщені стенди для школи з найважливішою інформацією. Перше, що впадає в очі, - це стенди Символіка Держави: портрет Президента України, Прапор та Герб України, текст Гімну. На другому місці знаходиться дошка пошани — стенд з найрозумнішими учнями і найкращими вчителями. Дошка пошани — це не тільки красиво, а й корисно. Адже практично кожен хотів би там опинитися. А це не так просто зробити! І третє — розклад занять. В сучасному світі школи дедалі частіше переходять з паперового розкладу на електронний, але в більшості випадків стенд з розкладом знаходиться на тому ж самому місці, що і 20 років тому назад.

2. Оформлення класів. Стенди для кабінетів — це зазвичай тематичні стенди, що відповідають призначенню кабінету. Це можуть бути:

  • стенди в кабінет української мови та літератури (з портретами літературних діячів та короткими вирізками з їх творів);
  • стенди в кабінет фізики або хімії (зі складними законами чи таблицею Менделєєва);
  • стенди в кабінет математика (формули, аксіоми та теореми);
  • стенди в кабінет географії (кольорові карти світу) та інші.

 

оформлення стендів школі 1

 

Без таких стендів школу неможливо собі уявити. Саме завдяки їм навіть через десятки років діти памятатимуть усе, що там побачили. Різнобарвні картинки разом з текстами відкладаються у підсвідомості.

Замовити оформлення школи в Україні

замовлення стендів для оформлення школи

3. Святкове оформлення школи. Купити стенди для школи можна не тільки для покращення навчального процесу, а і для оздоблення школи у святкові дні. Будь то Новий рік, День знань чи День школи — універсальні стенди завжди знайдуть собі застосування. Усе залежить лише від вашої фантазії! При замовленні стендів намагайтеся заздалегідь продумати їх дизайн та розмір — від цього залежить доречність такого стенду і можливість легкого читання тексту.

Маєте які-небудь сумніви чи запитання? Телефонуйте до нас!