Мова  УкраїнськаРусский

Оформлення школи

оформлення школи

 

Пропонуємо кілька практичних порад для оформлення школи за допомогою стендів:  Перейти в розділ стенди для школи

Як оформити школу стендами

1. Оформлення коридорів та головного входу. Зазвичай при головному вході розміщені стенди для школи з найважливішою інформацією. Перше, що впадає в очі, - це стенди Символіка Держави: портрет Президента України, Прапор та Герб України, текст Гімну. На другому місці знаходиться дошка пошани — стенд з найрозумнішими учнями і найкращими вчителями. Дошка пошани — це не тільки красиво, а й корисно. Адже практично кожен хотів би там опинитися. А це не так просто зробити! І третє — розклад занять. В сучасному світі школи дедалі частіше переходять з паперового розкладу на електронний, але в більшості випадків стенд з розкладом знаходиться на тому ж самому місці, що і 20 років тому назад.

2. Оформлення класів. Стенди для кабінетів — це зазвичай тематичні стенди, що відповідають призначенню кабінету. Це можуть бути:

  • стенди в кабінет української мови та літератури (з портретами літературних діячів та короткими вирізками з їх творів);
  • стенди в кабінет фізики або хімії (зі складними законами чи таблицею Менделєєва);
  • стенди в кабінет математика (формули, аксіоми та теореми);
  • стенди в кабінет географії (кольорові карти світу) та інші.

 

оформлення стендів школі

 

Без таких стендів школу неможливо собі уявити. Саме завдяки їм навіть через десятки років діти памятатимуть усе, що там побачили. Різнобарвні картинки разом з текстами відкладаються у підсвідомості.

Замовити оформлення школи в Україні

замовлення стендів для оформлення школи

3. Святкове оформлення школи. Купити стенди для школи можна не тільки для покращення навчального процесу, а і для оздоблення школи у святкові дні. Будь то Новий рік, День знань чи День школи — універсальні стенди завжди знайдуть собі застосування. Усе залежить лише від вашої фантазії! При замовленні стендів намагайтеся заздалегідь продумати їх дизайн та розмір — від цього залежить доречність такого стенду і можливість легкого читання тексту.

Маєте які-небудь сумніви чи запитання? Телефонуйте до нас!