Мова  УкраїнськаРусский

Плакати і стенди для кабінету початкової школи - допомога школярам

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2016-03-17 Переглядів : 3460 Комментар : 0

Компанія Країна-стендів звернулась за консультацією до шкільного психолога Кушевич Галини Іванівни, що має більше двадцяти років досвіду роботи з дітьми у віці 6-10 років. Далі міні-інтерв’ю на тему "Як допоможуть в навчанні плакати і стенди для кабінету початкової школи".

Плакати для початкових класів

Країна-стендів (К-С): Галино Іванівно, підскажіть будь ласка, як саме впливають плакати і стенди для початкової школи на розвиток учнів? Чи були проведені якісь цікаві дослідження на цю тему?

Кушевич Г. І.: Офіціальні дослідження навряд чи проводились, тому буде важко назвати якісь конкретні цифри. Але можу поділитися власними дослідженнями за час моєї праці. Я почала працювати психологом у звичайній середній школі з 1989 року. У ті часи плакати і стенди для початкової школи, звичайно, існували, але не так легко було їх купити. Зараз ситуація виглядає краще - купити плакати і стенди для кабінету початкової школи можна, наприклад, на вашому сайті. І можу вас запевнити: якість навчання значно виросла у порівнянні з попередніми роками, а вчителям легше працюється.

К-С: І в чому полягає це покращення?

Кушевич Г. І.: Діти швидше запам’ятовують всю інформацію, яку бачать на стенді. Більше того - стенд кожен день перед очима, текст і картинки відбиваються у підсвідомості. Школярі навіть не намагаються щось запам’ятати - стенд робить це за них.

К-С: А якщо говорити про вчителів?

Кушевич Г. І.: Плакати і стенди для кабінету раніше доводилося робити самостійно на величезних ватманах - як я вже говорила, купити стенди для для кабінету було досить непросто. Тепер готові стенди допомагають економити час. Крім того, друкований текст набагато простіше читати і засвоювати.

К-С: На вашу думку: які обов’язкові моменти повинні бути враховані при проектуванні та виготовленні стенду?

Кушевич Г. І.: Головне - це якість матеріалів. Стенд буде розміщуватися в шкільному приміщенні, де дуже багато маленьких дітей. А здоров’я дитини - це найголовніше. На другому місці (але не меньш важливий момент) - це правильно підібраний шрифт тексту, а також візуальне оформлення. Діти не повинні напружувати свій зір щоб прочитати усе, що там написано.

К-С: Повністю погоджуємося з вами! Ми намагаємося слідувати саме цим правилам. Можливо ви хочете ще щось додати?

Кушевич Г. І.: Хочу лише процитувати А. Енштейна: "Освіта - це те, що залишається після того, коли забувається усе, чому вчили". На мою думку саме ця цитата повністю відображає всю суть призначення плакатів і стендів для початкової школи.

Теги :