Мова  УкраїнськаРусский

Пластикові стенди

пластикові карманчики для стендівПластикові стенди є ефективним носієм реклами та інформації. Види, розміри і форми подібних стендів можуть бути будь-які, в залежності від їх призначення: інформаційний стенд для розміщення невеликої кількості текстової інформації, або на ньому передбачається розміщувати рекламні зображення або листівки. Інформаційні стенди розвішуються, як правило, на стінах, можливий і варіант їх розміщення на спеціальних опорах і установка на підлозі. Інформаційні стенди застосовуються сьогодні практично повсюдно: їх можна побачити в супермаркетах і магазинах, в офісах або на підприємствах, в освітніх або медичних установах. Незважаючи на те, що сьогодні з'явилися нові ефективні методи реклами, використання стендів є затребуваним. Тим більше, що для їх виготовлення застосовуються нові технології, що дозволяють значно підвищити їх інформативність і привабливість.

Перейти до Каталогу стендів

Пластикові стенди для початкової школи

Стенд інформаційний, що розміщується в офісі або в магазині, може містити корпоративну символіку організації, або бути виконаний в її корпоративних кольорах. Що стосується матеріалів для виготовлення, стенди можуть бути виконані і з дерева, і з металу, популярністю користуються пробкові та пластикові стенди, а також різні комбінації цих матеріалів. Для нанесення інформації на різні види носіїв (папір, плівка і інщі.) Застосовується, в тому числі, і широкоформатний друк, зручна і аплікація, виконана з вінілових плівок. А для обрамлення інформаційного стенду, щоб надати йому довговічність і привабливість, може бути використаний алюмінієвий профіль. В кінцевому підсумку, і вибір матеріалу, і вибір інших характеристик стендів залежить від побажань замовника.

Пластикові карманчики для стендів

Існують різні варіанти оформлення інформаційних стендів. Це може бути стенд, інформація на якому буде залишатися незмінною протягом довгого часу. Але більш зручні у використанні стенди, конструкція яких дає можливість легко змінювати їх зміст. З цією метою зазвичай передбачаються пластикові кишеньки, куди вкладаються листочки з інформацією.