Мова  УкраїнськаРусский

Поради оформлення стенду для класу

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2016-01-27 Переглядів : 2157 Комментар : 0

Як компанія, що займається виключно розробкою та виготовленням стендів, ми пропонуємо кілька практичних порад до оформлення стенду для класу.

Правильне оформлення класу стендами

З чого ж почати?

1. Найголовніше питання – тематика стенду. На нашому сайті усі стенди для класу поділені на категорії згідно з назвами уроків. Це дуже спрощує пошук необхідного стенду.

2. Оберіть необхідний шаблон стенду або ж замовте індивідуальний. Підбирайте кольорову гамму, що не буде зливатися в одне ціле зі стінами класу, але в той же час не рекомендуємо комбінувати занадто контрастні кольори. Наприклад, на яскравій жовтій стіні не рекомендується світло-бузкова кольорова гамма. Наші дизайнери із задоволенням підкажуть вам при виборі.

3. Виберіть місце розміщення стенду – це повинно бути доступне та видне місце у вашому класі. Пластикові комірки для паперових вкладок рекомендується розміщувати на рівні зору учнів для забезпечення зручного читання.

Купити стенд для класу – швидко і просто. Але що ж далі?

1. Подумайте і оберіть найважливішу інформацію, про яку повинні знати ваші учні або ж їх батьки. Опишіть її тезами, короткими пунктами. Залиште лише найголовніше.

2. При можливості проілюструйте власні слова малюнками, графіками або іще чимось. Просто текст читати важко, він рідко привертає до себе увагу. Адже в більшості люди реагують на цікаве зображення, а вже потім читають те, що знаходиться під ним.

3. Намагайтеся змінювати тексти. Якщо на стенді будуть висіти місяцями одні і ті ж самі тексти і картинки – на нього перестануть звертати увагу. І навіть якщо за пів року ви розмістите щось важливе – це мало хто помітить без додаткового оголошення. З будь-якого предмету можна знайти важливі та цікаві речі, про які потрібно знати вашим учням. Зробіть стенд для класу додатковим засобом для навчання.

4. Рекомендуємо використовувати стенд також як дошку пошани. Розміщуйте фотографії найкращих та найстаранніших учнів, переможців олімпіад та конкурсів. Створення здорової конкуренції сприяє заохоченню до навчання. Адже кожній людині, навіть такій маленькій як ваші учні, дуже приємна похвала.