Мова  УкраїнськаРусский

Що повинно бути в кабінеті української мови та літератури

Сучасний кабінет української мови та літератури повинен не тільки висвітлювати особливості цих дисциплін, а й гармонійно поєднувати усі необхідні інформативні матеріали, матеріальні об’єкти, технічні засоби для навчання та інше. Це приміщення має оформлюватися відповідно до сучасних діючих вимог наукової організації роботи вчителя та учнів, яка виступає гарантом якісного викладання української мови та літератури.

Оформлення кабінету української мови та літератури

Серед головних об’єктів цього приміщення слід відзначити:

  • Обладнання для якісного навчання. До цього переліку входять книги, журнали, навчальні посібники, аудіо-, відео засоби та інші елементи технічного характеру;
  • Обладнання загального направлення. Меблі, робоче місце вчителя, парти та стільці для учнів, різноманітні пристосування для роботи з навчальним обладнанням та інше;
  • Особливі засоби для наукової координації роботи.

Перейти в розділ Стенди в кабінет української мови та літератури

Відмітимо, що до процесу оформлення кабінету української мови та літератури необхідно постійно залучати учнів. Саме так буде відбуватися покращене засвоєння навчального матеріалу та розвиток пізнавальної діяльності кожної окремої дитини. Сьогодні існує дуже багато стендів для цього кабінету, серед яких великий попит мають такі щити, як:

  • Історія української літератури;
  • Українські письменники;
  • Літературна мапа України;
  • Цитати відомих українських письменників та інші.

Відмітимо, що виготовлення стендів для цього приміщення насамперед повинно базуватися на якості матеріалу для виконання та символічному наповненні інформаційних щитів. Адже стенди виступають визначальною частиною інтер’єру класу та відіграють важливу роль у естетичному та навчальному сегменті даної кімнати.