Мова  УкраїнськаРусский

Класні куточки що це? 

Класні куточки що це

 

Класні куточки - це пластикові або картонні стенди, призначені для інформаційного та естетичного оформлення класів. Перед викладачем стоїть багато задач. Окрім виховання, вчителя завжди турбують умови в яких би діти навчались із задоволенням та радістю. Для цього він займається оформленням та облаштуванням кабінета. Якість навчання учнів, їх настрій та психологічний стан, залежать від багатьох факторів, в тому числі від умов та атмосфери в якій вони будуть розвиватись. Кабінет для навчання повинен бути затишним, лаконічним у виконанні та відносно простим, щоб учня нічого не відволікало. Вчитель оформлює кабінет так, щоб у дитини завжди було бажання приходити до нього і відчувати себе комфортно.

Ми допоможемо вам у виборі та оформленні Вашого класного куточка, у нашому магазині Ви побачите найрізноманітніші моделі стендів «Класний куточок» На стенді «Класний куточок»Ви маєте можливість розмістити інформацію про події, новини, що відбуваються у житті класу, фотозвіти, тощо. Раніше були чіткі стандарти що до оформлення класних куточків, вчителі намагались притримуватись цих стандартів, але зараз є можливість задіяти свою фантазію та оформлювати куточок за своїми побажаннями, та додавати до нього більш різноманітну інформацію що до життя класу та новин які можуть зацікавити учнів.

Перейти в розділ Класні куточки

Важливість классного куточка

Класний куточок, що це таке? Стенд виготовлений з щільного спіненого пластику ПВХ з друком на плівці - оракал, фарба яка використовується для друку повністю безпечна для дітей, також можливо додаткове захисне покриття, ламінація, котре захищае від ушкоджень, не пропускає вологу та захищає зображення від вигорання. Товщина такого пластику відповідна 3 міліметрам.

Класний куточок, що таке оракал?Це спеціальна самоклеюча плівка, з двошарового матеріалу, верхній шар якого виробляється з полівінілхлориду і призначається для нанесення на них зображення,а нижній шар це паперова підкладка, на яку нанесений клейовий склад. А завдяки прозорим кишенькам,які розміщені на стенді, класний керівник легко може розмістити або замінити інформацію про:

 • розпорядок дня,
 • новини які відбуваються в класі,
 • доручення учням,
 • домашню роботу,
 • позакласні заходи,
 • виставити на огляд кращі роботи учнів, малюнки, твори, грамоти, кращі зошити,
 • фото зі свят зборів, екскурсій,
 • правила поведінки на перерві та на уроці,
 • святкові дати, наприклад дні народження та свята,
 • прогноз погоди на сьогодні або на декілька днів,
 • важливі події які відбулись у школі, країні, місті, селі.

Кількість та розмір таких кишеньок можуть бути будь-які. Такі кишеньки виготовлені з прозорого пластику ПВХ, який в свою чергу дуже стійкий матеріал, до погодних умов, має хорошу світлопроникність, протягом довгого часу не змінює колір, має стійкість до хімічних речовин та низьку електропровідність.

Стенд «Класний куточок» буде прекрасним доповненням інтер`єру вашого класного кабінету, та допоможе учням зручно і швидко дізнатися про зміну розкладу, новини в школі, дату та термін канікул, побачити свої досягнення, що підніме настрій та додасть стимулу добре навчатися.

Классний куточок від компанії фабрика "Країна стендів"

Класний куточок

Великий асортимент стендів дозволить Вам підібрати «Класний куточок» по віку учнів, відносно до;оформлення ;кабінету, по відповідному розміру індивідуальним бажанням, та дозволить кожному кабінету в одній школі мати свою індивідуальність. Це може бути як один стенд, так і комплект стендів.

Якщо Ви не знайшли на нашому сайті класний куточок який відповідає вашим побажанням, то ми з радістю виготовимо стенд за Вашим макетом, також якщо Ви бажаете змінити напис, фон, кількість кишеньок на стенді, ми легко можемо все зробити за вашим бажанням. Класний куточок – це місце яке є джерелом інформації про життя маленького колектива. Воно принесе користь та допоможе в процесі навчання вашим учням.