Мова  УкраїнськаРусский

Стенди для школи по яких неможна пописати ручкою

писати admin Опубліковано в: ROOT Дата стоврення : 2020-01-21 Переглядів : 870 Комментар : 0

Кожен вчитель не раз зустрічався з проблемою пописаних стендів, адже учні та ситуації бувають різними. Фабрика «Країна стендів» знає як розв'язувати цю проблему, пропонуємо до вашої уваги новинку стенди з ламінацією, замовивши їх Ви можете забути про проблему пописаних стендів, адже по ламінованих стендах не можна пописати ручкою, наші спеціалісти самі перевірили. Переконайтеся в цьому і ви!

Що таке ламінація?

Ламінування – це процес покриття поліграфічної продукції плівкою, основне завдання ламінування – це захист зображення від різноманітних зовнішніх впливів. Воно проводиться за допомогою спеціального пристрою, який має назву ламінатор.
Ламінація – це чудовий спосіб продовжити термін використання стендів, прозора плівка чудово та надійно захищає зображення від впливу зовнішніх факторів, вологи, ультрафіолетових променів тощо. Окрім захисних властивостей ламінування надає привабливого та презентабельного зовнішнього вигляду стендам.

Стенди з ламінацією

Переваги стендів з ламінацією:

  • сучасний погляд на стенди;
  • не можна пописати ручкою, те, що треба для навчальних закладів;
  • зручність в догляді, при необхідності стенди можна мити та протирати вологою серветкою;
  • 3D ефект, кольори більш насичені, зображення чітке, яскраве, такі стенди безперечно привернуть увагу школярів та вчителів;
  • додаткове прозоре, захисне покриття покриття, яке захисть стенд не тільки від пописання ручкою, а й від впливу сонячного проміння та вологи;
  • довготривале використання, адже ламінація збільшує термін використання стендів і вони вам прослужать не один рік.

Ламвновані стенди

Теги :