Мова  УкраїнськаРусский

Застигли в бронзі та граніті - стенди пам'яті Небесної Сотні

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2015-09-28 Переглядів : 1782 Комментар : 0

Стенди АТО

Ці люди нічим не відрізнялися від нас з вами, вони були простими студентами, вчителями, водіями, трактористами, акторами, з різних куточків нашої України, старі і молоді. Але стали нашими героями , живим прикладом відданості і самопожертви, мужніми воїнами, які підняли націю з колін, підняли патріотичний дух, надихнули на подвиг інших.

Стенди пам'яті Небесної Сотні

Безстрашно вони йшли мов залізні, крізь вогонь, під свист куль і гуркіт градів, не жаліючи власного життя, захищати свою рідну Україну, її дух, жагу до свободи. Безкорисно віддаючи життя, лише жевріючи надію на краще майбутнє для своїх дітей і майбутніх поколінь. На подвиг їх надихали дитячі малюнки і листи, які були послані від щирого і безкорисливого дитячого серця . Тому вони знали, що захищають майбутнє цих діточок, які щиро вірять в їх перемогу, і просто не хотілось підводити дитячі сподівання, і віру у перемогу добра над злом. щоб вони .

 

Ці герої звуться воїнами АТО та небесною сотнею. Вони навічно залишаться в наших серцях, їх подвиг будуть згадувати і наступні покоління. Тому для дітей важливо донести, що їх підтримка є дуже важливою для воїнів АТО, виховати в них віру в добро, вселити надію, що добро завжди переможе над злом, також, виховати свідомого громадянина, який буде готовий, якщо потрібно теж встати на захист своєї країни.

Стенди революція гідності

Школа у патріотичному вихованні підростаючого покоління відіграє основну роль, адже саме у школі, дітям потрібно закласти фундамент любові до батьківщини, ознайомити з її культурної спадщиною, сформувати особистісні риси Громадянина України.

Стенди героям АТО та патріотичні стенди символіка держави допоможуть виховати справжніх патріотів, адже сучасні герої для дітей стануть істинним взірцем самовідданості і добра, викличуть почуття обов’язку і відповідальності за своє життя, адже воїни пожертвували власним життям заради майбутніх поколінь, тому ми повинні навчити дітей з відповідальністю відноситись до власного життя, не змарнувати його.

Патріотичні стенди

Патріотичні стенди для класу завжди будуть перед очами школярів і допоможуть їм завжди пам’ятати про свою культуру поведінку, мови, а стенди героям АТО і стенди героям небесної сотні стануть наочним прикладом для наслідування, будуть нагадувати школярам про їх рятувальників, що віддали життя за незалежну Україну, які боролись за їхнє життя у новій, вільній країні.