Мова  УкраїнськаРусский

Виготовлення стендів для школи в Луцьку

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2017-02-16 Переглядів : 1616 Комментар : 0

Кожна школа потребує ефективних і естетичних способах інформування усіх учнів, батьків, співробітників і про події, що відбуваються, режимі роботи, оповіщення про різні заходи.

Виготовлення стендів для школи є оптимальним рішенням даної проблеми, дозволяють привернути увагу і донести різну інформацію. Виготовлення стендів для школи в Луцьку є нашим основним завданням, ми завжди піклуємось про ваших дітей. Стенди для школи можуть містити як постійну інформацію, наприклад, стенди патріотичного характеру, присвячені правилам дорожнього руху, охорони здоров'я, стенди, що містять інформацію про основні напрямки роботи установи і т.п., так і інформацію, яка може бути замінена в міру необхідності. Виготовлення стендів завжди здійснюється тільки з гіпоалергеного матеріалу нашими професіоналами.

Шкільні стенди відповідної тематики розміщуються, як правило, в навчальних кабінетах, а також можуть бути розташовані в коридорах і холах установи освіти. Наша продукція також є абсолютно безпечними для здоров'я вас і ваших дітей. Для друку використано екологічну фарбу з захистом від ультрофиолет. Матеріал легко протирається вологою серветкою, продукція виготовляється тільки на високоякісному матеріалі і буде служити вам довгий час.

Замовити виготовлення стендів для школи в Луцьку

Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, а також максимально стислі терміни виготовлення (до 3 робочих днів). Доставка по Україні та області здійснюється на протязі 1-2 днів.

Ми надаємо доставку наших стендів та інших товарів такими перевізниками як: Нова пошта та Укр пошта. Здивуємо вас приємною новиною, при замовленні нашої продукції від 1000 грн, ви отримуєте безкоштовну доставку по Україні і області. Також ми пропонуємо вам відвідувати наш сайт періодично, так як у нас весь час проходять різні акції і знижки!

Теги :