Мова  УкраїнськаРусский

Вимоги до оформлення кабінету захисту вітчизни

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2018-02-28 Переглядів : 1884 Комментар : 0

Державний стандарт загальної освіти, який був затверджений постановою КМУ від 14.01.2004р. №24, зобов’язує кожний навчальний заклад обладнати кабінет захист вітчизни.

Оформлення кабінету зарубіжної літератури

Якісне оформлення кабінету захисту вітчизни сприяє повноцінному вивченню усіх підрозділів дисципліни «Захист Вітчизни». Одночасно в ньому можуть проводитися гурткові та виховні роботи у вільний від навчання час та виконуватися підготовка учнів до занять на самостійній основі. Згідно з нормами, цей кабінет має втілювати дисципліну, військовий порядок, а також буди символом патріотизму та виховувати гордість за свою державу у кожного учня.

Базове обладнання приміщення

Вимоги до оформлення кабінету захисту вітчизни передбачають, що розміщення шкільних меблів у приміщенні повинно виконуватися згідно діючих санітарно-гігієнічних правил. Парти для учнів краще розташовувати у кімнаті в три ряди (крайній ряд не ближче 60 см до стіни). Так учням буде легше виконувати усі необхідні стройові накази. Одночасно в приміщенні мають бути розташовані протипожежні засоби, а також знаходитися комплект аптечки з відповідними до норм медикаментів. Місце вчителя для роботи обладнується такими предметами:

  • Стілець;
  • Стіл;
  • Панель з пультом дистанційного керування технічними засобами для навчання.

Також в кабінеті захисту вітчизни розміщується:

  • Плакат з розкладом занять;
  • План навчального ріку;
  • Інструкція з безпеки життєдіяльності (під час проведення стрільб);
  • Журнал реєстрації інструктажів по безпеці життєдіяльності.

Обов’язково до обладнання кабінету включаться:

  • Державні документи про освіту та нормативні документи;
  • Стенди, які відображають зміст програми навчання.

У кожному кабінеті захисту вітчизни мають бути постійні експозиції, до яких належить карта світу (політична), символіка України, політико - адміністративна карта України. Якщо у закладі є пневматична зброя, макети автоматів та боєприпаси, то згідно діючих норм, потрібно обладнати індивідуальне приміщення для безпечного зберігання вищезазначених предметів. Наша команда із задоволенням допоможе у оформленні кабінету з захисту вітизни. 

 

Теги :