Мова  УкраїнськаРусский

Вимоги до оформлення класної кімнати 1 класу

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2018-03-02 Переглядів : 5079 Комментар : 0

Оформлення класу НУШ

Кожен з нас колись вперше пішов до школи. Цей новий у житті етап запам’ятався дзвоником, що віщував про початок занять, приміщенням, до якого завела вчителька. Тільки от одні побачили навколо себе красиві, яскраві плакати, а другі згадують лише сірі стіни де у рамках висіли правила, які не приваблювали своїм виглядом.

Першим відразу стало цікаво, захотілося знову йти до школи, зустрічатися там з друзями і разом роздивлятися на стіні малюнки, які періодично змінювалися на нові. А ті, для яких оформлення класної кімнати 1 класу виявилося непривабливим, відразу втратили бажання приходити сюди і лише батьківська наполегливість змушувала їх це робити.

Щоб відразу викликати в дитини інтерес до знань, допомогти пристосуватися до нових умов було розроблено і затверджено Міністерством освіти та науки України «Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів». У документі йшлося не лише про парти та столи, а й про експозиції, які повинні допомагати як у навчанні так і в різних життєвих ситуаціях. Щоб спонукати в учнів інтерес до знання, бажання йти до школи, можна виготовити разом з ними класний куточок своїми руками.

Стенди для початкової школи

 

Вимоги до оформлення класної кімнати для початкових класів

Серед численних вимог особлива увага приділяється наочним посібникам. Саме вони відіграють серйозну роль у сприйнятті учнями навколишнього середовища, сприяють кращому запам'ятовуванню важливих моментів. Стенди для початкової школи можуть бути різної спрямованості, проте є ряд таких, наявність яких обов'язкова. На них розміщується інформація, що стосується:

 

Стенд символіка

 

  • Правил дорожнього руху;

  • Прав та обов'язків школярів, правил поведінки, органів самоврядування, життя колективу.

Стенд пожежна безпека

​Особлива увага надається стенду «Класний куточок» - вважається одним із головних атрибутів. Тут як на долоні видно життя класу, діти із задоволенням розглядають кращі роботи однокласників, грамоти, що видані за досягнення у спорті або навчанні. Виготовлений із сучасних якісних матеріалів стенд часто доповнюють спеціальними поличками, на які виставляються зроблені власноруч вироби. Розмір він може мати будь-який – залежить від виділеної для нього площі. А ще бажання зробити приміщення корисним не лише для навчання, а й перебування.

Учнівський куточок

 

Теги :