Мова  УкраїнськаРусский

Вуличні інформаційні стенди

Вуличні інформаційні стендиВуличні інформаційні стенди - це вид рекламно - інформаційного продукту, який використовується на вулицях для розміщення інформації, оголошень, реклами. І як орієнтир:

  • фірми
  • підприємства
  • закладу
  • магазину і т.д.

Перейти в розділ Мобільні інформаційні стенди

Мобільні вуличні стенди

Мобільні виставкові стенди останнім часом набувають все більшої популярності. Зараз все частіше, велика кількість учасників виставкових заходів купують мобільні стенди. Вони прості в перенесенні і складанні (майже всі конструкції переносяться однією людиною), на них не потрібно витрачати величезні кошти, а також дорогоцінний час на монтаж. Не одна виставка останнім часом не обходиться без мобільних рекламних, інформаційних стендів Привілеї цих вуличних інформаційних стендів полягає в тому що в розібраному вигляді він займає зовсім небагато місця і зручно транспортується на звичайному легковому автомобілі

Складаються такі стенди з металевого каркаса та інформаційного щита, на якому і розміщується реклама, інформація і т.д. Щит виготовлений з щільного спіненого пластику ПВХ з друком на плівці - оракал, фарба яка використовується для друку повністю безпечна для дітей, також можливе додаткове захисне покриття, ламінування, яке захищає від пошкоджень, не пропускає вологу і захищає зображення від вигорання. Товщина такого пластика відповідна 3 міліметрів.

Оракал - це спеціальна самоклеюча плівка з двошарового матеріалу, верхній шар якого виробляється з полівінілхлориду і призначається для нанесення на них зображення, а нижній шар - це паперова підкладка, на яку нанесений клейовий склад.

Оформлення вуличних інформаційних стендів

Також можливе розміщення, змінної, інформації наприклад: про знижки, акції, товар тижня. Це легко зробити за допомогою накладних кишеньок, кількість і розмір таких кишеньок можуть бути будь-які. Такі кишені виготовлені з прозорого пластика ПВХ, який в свою чергу дуже стійкий матеріал, до погодних умов, має хорошу світлопроникність, протягом довгого часу не змінює колір, має стійкість до хімічних речовин і низьку електропровідність.

Раніше вуличні стенди були стаціонарними і стандартними, вони використовувалися як дошки пошани, афіші, дошки оголошень і для соціальної інформації. Зараз же все змінилося, форма, розмір і колір можуть бути на будь-який смак, всі Ваші побажання щодо стенду ми можемо втілити в життя.

Ви можете замовити в нашому магазині http://kraina-stendiv.com.ua як готові вуличні інформаційні стенди, які надані в нашому каталозі, також ми з радістю виготовимо стенд по вашим побажанням, просто зателефонуйте нам, і наші менеджери допоможуть вам з вибором того стенду який якнайкраще впорається зі своїм завданням. Ми оформляємо замовлення протягом декількох хвилин, навіть по телефону, і вже на наступний день ваше замовлення буде відправлений поштою до вас.

Замовити вуличні інформаційні стенди на "Країні стендів"

Мобільні вуличні рекламні стенди зазвичай розташовуються в тих місцях, де немає можливості розмістити настінні конструкції для інформування. Найчастіше мобільні інформаційні стенди використовуються на виставках, конференціях, акціях, зборах, виборах. Такі інформаційні стенди досить добре привертають увагу великої кількості людей одночасно. Наші стенди легкі в перевезенні, так як конструкція складається з окремих частин, які легко розбираються. Якщо ви бажаєте незвичайний, оригінальний вуличний стенд, на металевий каркас натягується банер з друком вашої реклами, логотипа, інформації.

Мобільні рекламні стенди - як маркетинговий інструмент який набирає останнім часом все більшої популярності. Стенди на основі мобільних банерів дозволяють досить барвисто і інформаційно оформити Ваш захід, що приверне максимум відвідувачів при невеликому вкладенні, особливо в кризовий час, а також вибрати потрібний варіант не виходячи за рамки бюджету на рекламу.