Мова  УкраїнськаРусский

Який повинен бути матеріал для стендів початкової школи

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2016-03-17 Переглядів : 2285 Комментар : 0

Щоб відповісти на питання "Який повинен бути матеріал для стендів початкової школи?", потрібно визначити найголовніші вимоги до якості готового товару.
Виходячи з нашого досвіду, можемо виділити наступні побажання наших клієнтів:
- безпечність для дітей;
- стійкий друк;
- довготривале нанесення фарби;
- висока щільність основи стенду;
- доступна ціна.

Матеріали для виготовлення стендів в початковій школі

Для основи стенду ми обрали спеціальний полівінилхлоридний матеріал, що дуже добре тримає форму. Його важко ненароком зіпсувати або ж порвати - для цього потрібно прикласти зусилля. І це дуже важливо, адже діти в початковій школі люблять бігати, у щось гратися в можуть випадково зачепити щось у кабінеті.

Для друку малюнків і інформаційних текстів використовуються стійкі та якісні фарби, що не вигорають від сонячного світла і не розпливаються по поверхні. Крім того, фарби мають яскраві кольори і безліч різноманітних відтінків: ви можете замовити друк будь-якого малюнку і бути впевненим у якості готового зображення.

Весь матеріал для стендів початкової школи виключно безпечний для здоров'я дитини. У складі матеріалів відсутні токсичні речовини, що можуть нести загрозу тим, хто знаходиться в приміщенні. Ми розуміємо, що стенди для початкової школи повинні відповідати міжнародним стандартам і дотримуємося цього.

Не зважаючи на використання якісних матеріалів для стендів, ціна для них залишається максимально доступною. Кожна школа або ж приватний вчитель може дозволити собі купити стенди для початкової школи. Компанія Країна-стендів дбає про своїх клієнтів, а також є конкурентноспроможною на українському ринку. До того ж часто проводяться різноманітні акції та розпродаж деяких видів стендів, а при здійсненні замовлення на певну сумму доставка абсолютно безкоштовно!

Теги :