Мова  УкраїнськаРусский

Вибір стендів для початкової школи

писати admin Опубліковано в: Новини Дата стоврення : 2015-12-25 Переглядів : 4286 Комментар : 0

Стенди для початкової школи відрізняються від решти шкільних стендів і повинні поєднувати ігрові та освітні елементи. Адже в молодшій школі навчаються ще зовсім маленькі хлопчики та дівчата, які нещодавно тілько закінчили дитячий садок. Тому урізноманітнити навчальний процес і зробити його більш захоплюючими допоможе правильне оформлення класу молодших школярів.

Сучасне оформлення стендів для молодших класів

Вчителем повинно бути продумано все: наявність інформаційних стендів з корисними наочними матеріалами для учнів, панно з висловлюваннями відомих людей, портрети письменників, великих учених. У кабінеті початкової школи повинно розміщуватися багато корисної та важливої ​​інформації для дітей: плакати, картинки про здоровий спосіб життя, правила гігієни, правила дорожнього руху, ввічливості, символіка України, малюнки, творчі роботи учнів, оформлений куточок класу. Все, що необхідно вчителю для проведення виховної роботи з учнями. З таким завданням відмінно справляються стенди для початкової школи, вони відмінно стимулюють дитину до швидкого засвоєння інформації, допомогають розвивати пам'ять, мислення та уяву.

Стенди для початкової школи

Класні куточки в початковій школі нададуть неоціненну допомогу класному керівнику в організації навчально-виховної роботи в класі, допоможуть в адаптації дітей, стануть інформаційним центром, що відображає навчальну та позакласну діяльність учнів у початковій школі. При оформленні класного куточка в початковій школі важлива естетична привабливість, адже діти в цьому віці звертають увагу на колір, форму, емоційно реагують на зовнішні атрибути, оформлення. А оформлення класного куточка в початковому класі може стати тим важливим моментом, коли класний керівник та учні об'єднані спільною ідеєю, чудово було б зробити разом з дітьми класний куточок своїми руками.

Куточок здоров'я у початковій школі - це важливий елемент виховної роботи, адже турбота про здоров'я починається з самого дитинства. Такий куточок призначений для формування у дітей відповідального ставлення до свого здоров'я, правильних і корисних звичок, розвитку навичок особистої гігієни. Куточок здоров'я для початкової школи повинен привернути увагу дітей, зацікавити їх, дати корисну і пізнавальну інформацію в захоплюючій формі.

Діти в початковій школі стають більш самостійними, тому дорослі повинні навчити їх піклуватися про свою безпеку і допомогти освоїти правила безпечної поведінки в різних ситуаціях. Тому особливу роль в оформленні класу для молодших школярів займають стенди з безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил дорожнього руху, цивільної оборони. Куточок безпеки у початковій школі в ненав'язливій формі допоможе запам'ятати правила поведінки, які допоможуть в екстрених ситуаціях.

Куточок природи

 

Також важливі стенди не тільки для виховання дітей, а й для виховання їхніх батьків. Завдання таких стендів дати корисну інформацію батькам: як налагодити взаємини з дитиною, як готувати уроки, як правильно організувати відпочинок дитини і т.д.

Шкільні стенди від "Країни стендів" створені спеціально для початкової школи. У нашій майстерні відносяться до розробки дизайну таких виробів особливо уважно. Стенди виготовлені з найсучасніших і довговічних матеріалів, а головне безпечних для дітей. Використовуючи наші стенди, педагогу буде легше створити продуктивні контакти зі школярами, створити всі умови для високого рівня мотивації, проводити заняття у цікавій та ефективної атмосфері. Для комплексного оформлення класів в єдиному стилі ми пропонуємо Вам купити стенди нашого виробництва, адже ми створили широкий асортимент барвистих стендів, оригінальної форми, з безліччю функціональних можливостей. Вони зроблять Ваші уроки цікавими та пізнавальними, а зручні та корисні стенди привертатимуть потрібну увагу.